Ultimele discutii din forum
    Administrator Floricica Novice admin's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.03.2010
    Postari in forum
    508

Ziua 3: Participa la Marea Provocare a Primaverii si castiga!

Bine ati venit la cea de-a treia zi din Marea Provocare a Primaverii pentru membrele comunitatii Copilul.ro!

Sarcina zilei de azi este:Iesi in oras cu prietenele tale! Spune-ne unde ati mers si cum v-ati distrat intr-una sau mai multe postari pe acest topic!

Inspiratia zilei!

O floricica, fie ea incepatoare sau veterana, care a postat in toate cele 10 topice ale competitiei, va castiga premiul oferit de Uriage.

Click aici pentru a vedea sarcina de ieri!

Nu uitati!

Pentru a va inscrie in tragerea la sorti pentru marele premiu trebuie sa participati la toate cele 10 provocari. Puteti posta pe topicele anterioare chiar daca ziua respectiva s-a incheiat!

Floricica Nou Venita cassady's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.02.2011
    Postari in forum
    29
    O seara cu fetele presupune distractie maxima: o cina la un restaurant si apoi dans pana spre dimineata intr-unul dintre cluburile din oras, desi recunosc ca sunt si adepta intalnirilor saptamanale la una dintre noi care gateste ceva special apoi ne intindem la discutii la un pahar de vin bun si la barfe despre barbati pana spre dimineata :)

Floricica Nou Venita ircuta's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.09.2009
    Postari in forum
    37
    Am avut o iesire ca intre fete, doar eu si micuta mea! Atat a fost posibil! :) Ii multumim lui tati ca a avut grija de cel mic si ne-a lasat sa ne distram ca fetele, am papat ceva bun in oras, ne-am cumparat ceva frumos si ne-am distrat tare bine! :)

Floricica Nou Venita emilia77's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.03.2013
    Postari in forum
    24
    As vrea sa mai ies in oras.....dar astazi lucrez 12 ore....ajung acasa seara in jur de 20.30....si sincer chiar nu mai sunt in stare sa ies afara....desi uneori mi-e dor de acele iesiri....
    As putea sa inventez cina la restaurant,club,plimbari..etc., dar prefer sa spun adevarul.
    Va pup si o primavara frumoasa si linistita va doresc.

Floricica Nou Venita cristicriss's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.05.2009
    Postari in forum
    20
    astazi am fost "ca fetele" prin oras la plimbare cu copii.....................deci distractie maxima,am dus copii la un loc de joaca si noi am vorbit ca fetele si ne-am rasfatat cu un pahar de suc si prajituri,nu ne-am facut griji pentru silueta ca doar este 1Martie! :) cam asa a fost ziua de astazi,va pupic

Floricica Novice eureka's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.11.2013
    Postari in forum
    536
    Sunt invitata azi la o zi de nastere la o prietena buna. Dupa ora 20:00 incepe distractia. Unde mergem voi afla seara.Nu o sa fim doar fete, o sa vina si sotii/prietenii nostrii, dar ce conteaza, oricum dupa un timp ne grupam noi doar fetele la o barfa :) Detalii maine!

...

Am ajuns pe la ora 21 intr-un pub unde prietena ne-a facut cinste de ziua ei cu mancare si bautura, pe la 23 a cantat si o formatie care noua ne place mult, iar cei curajosi au inceput sa si danseze la ultimele piese. Intre timp noi fetele ne-am organizat iesirea de 8 Martie, unde baietii chiar ca nu vor avea ce cauta.

A fost frumos! Dupa ora 1 am ajuns acasa.
    Modificata de eureka; 02.03.2014 la 19:15:01.

Floricica Nou Venita ji_cri_mar's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.10.2013
    Postari in forum
    40
    Noi am mers in vizita la bunica, ne astepta cu martisoare, cu mancare de peste, s-a bucurat tare mult cand am mers cu cel mic, asa ca a fost o zi de martisor deosebita!!!

Floricica Nou Venita ji_cri_mar's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.10.2013
    Postari in forum
    40
    Numai cu fetele nu am mai iesit de tare mult timp, acum am copilas asa ca toate iesirile il implica si pe el, nu-i asa, mamici???

Floricica Nou Venita cristachem10's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.06.2009
    Postari in forum
    71
    Am fost sa servim o ciocolata calda,apoi la shopping de martisoare.Am vazut o groaza de chestii dragute in oras.

Floricica Nou Venita nelly_dea's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.02.2014
    Postari in forum
    12
    Azi am iesit impreuna cu sora si cu cumnatica mea, si bineinteles cu copiii. Am mers in parc unde celor mici le0a placut de minune, iar apoi am mers la un ceai cald. Am vorbit despre copilasii nostri si despre traznaile lor. A fost o zi placuta si frumoasa, asa ca vom repeta experienta chiar maine.

Moderator Floricica Debutanta zonica's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.06.2011
    Postari in forum
    739
    Ei si eu as putea sa spun ca am fost in oras cu prietenele mele si am stat la o cafea si o mica barfa dar asta ar insemna ca mint,nu am mai facut asta de 3 anisori de cand am ramas in concediu pentru Darius si la un an a venit si piticuta Antonia.De atunci nu am avut iesiri cu prietenele nici macar o cafea mica,minuscula, nimic bre!Ce am avut?Iesiri in parc cu piticii,barfe la colt de strada cu bunicile care probabil ma cred mama putin dusa cu pluta atunci cand ma vad ca ma dau pe topogan cu copilul,si zile in care imi vizitez colegele de munca.Doamne cat astept sa ma intorc la munca!

Cuvinte cheie pentru acest topic

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari