Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata izzabella's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.11.2007
    Postari in forum
    1.989
    barbatul meu $pune ca toate femeile gravide $unt frumoa$e dupa c na$c nu mai $unt:))

Floricica Nou Venita madalina-vasilica's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.01.2008
    Postari in forum
    8
    Draga Andreea cei care faceau comentariile alea le faceau din marlanie sau lipsa de bun simt ori nu aveau ce face .o femeie insarcinata este cea mai frumoasa ,fata ii este mai luminata si radiaza de fericire si in afara de asta este extraordinar de frumoasa pt ca in ia bate o inimioara un mic omulet un sufletel iar ea ar trebui sa fie mandra de faptul ca dumnezeu a inzestrato cu acest har de a DA VIATA .

Floricica Avansata stefi_jr's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.05.2007
    Postari in forum
    1.737
    Foarte frumos Madalina! Asa este, o femeie gravida este si mai frumoasa si mai fericita! Cand vad o graviduta imi aduc aminte cu placere de periada aceea si cateodata ma apuca nostalgia, mai ca as mai vra sa fiu din nou insarcinata, sa simt cum creste puiutul, sa-i simt miscarile....of, iar m-a apucat nostalgia.
    Pupici la gravidute!

Floricica Avansata ely27's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.11.2007
    Postari in forum
    1.241
    sunt de acord cu madalina-vasilica.nu trebuie sa bagam in seama aseameanea comentarii.sanatate tuturor gravidutelor si sa aiba bebei frumosi si cuminti.

Floricica Cu Vechime violetatoronto's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.07.2007
    Postari in forum
    5.176
    Orice femeie este frumoasa,fiecare in felul ei,chair fiind ea si gravida,,eu ma consider la fel ca si inainte de sarcina....sotul chiar zice ca sunt sexi si asa cu burtica.fiti mandre de burtica voastre,ptr ca oricum sunteti sexi!

Floricica Cu Vechime maimuticagogosica's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.02.2006
    Postari in forum
    6.276
    Toate gravidutele sunt frumoase! Si fiecare femeie e frumoasa in felul ei! Asta e parerea mea. Iar experienta maternitatii ne da o frumusete aparte, se vede cu ochiul liber o femeie fericita!

Floricica Senior pnik13's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.02.2008
    Postari in forum
    3.991
    Am si eu o intrebare. Pe perioada sarcinii este voie sa folosim creme (de fata, de corp)? Dauneaza sau nu copilului? Nu ma pricep deloc la asta, poate ma lamuriti si pe mine.

Floricica Avansata doloro's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.11.2007
    Postari in forum
    2.392
    Nu cred ca dauneaza , numai sa nu contina substante medicamentoase.Sunt multe care chiar ajuta sa se intinda pielea frumos fara vergeturi.

Floricica Nou Venita serendipitty's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.01.2008
    Postari in forum
    5
    Buna. As dori sa imi spuneti daca stie cineva la ce magazin a fost filmata emisiunea cu subiectiul Pastel de mamica de la Romantica, cu Catinca Roman. Sunt insarcinata si prea nu cunosc magazinele cu articole specifice acestei perioade. Multumesc,
    Olivia

Floricica Nou Venita loreta's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.04.2007
    Postari in forum
    276
    Buna mamici! Am si eu o intrebare: in timpul sarcini este interzis vopsitul parului? Desi sunt mama unui baietel de aproape 2 ani su am habar de asta deoarece pana acum nu am folosit vopsea de par insa acum incep sa incaruntesc.

Floricica Senior lumytinc's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.12.2007
    Postari in forum
    3.720
    Fetelor, eu zic ca toate mamicile in devenire au o frumusete aparte !

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari