Ultimele discutii din forum
+ Raspunde
Pagina 1 din 14
1 2 3 4 5 6 7 11 ... Ultima paginaUltima pagina
    Administrator Floricica Novice admin's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.03.2010
    Postari in forum
    508

Concurs: Un martisor special pentru mamici!

AccesoriiArgint.ro te premiaza!

Ce trebuie sa faci?

Spune-ne care este cel mai frumos martisor primit de la copilul tau!

Premii:

5 premii a cate un martisor fiecare. Premiile sunt martisoare cu cristale swarovski montate in argint 925.

Descopera minunata lume a bijuteriilor alaturi de noi!

Pe site-ul nostru AccesoriiArgint.ro, poti gasi o gama completa de componente si accesorii pentru producerea bijuteriilor.

In cazul in care esti incepatoare, poti vedea tutorialele pregatite special pentru cei fara experienta in margelit.

La noi gasesti accesorii din argint sau argint placat cu aur, metal comun placat cu argint sau aur, elemente swarovski, cutii pentru bijuterii sau scule pentru producerea bijuteriilor

AccesoriiArgint.ro premiaza mamicile noastre cu un martisor deosebit!

Perioada participare 13 februarie – 22 februarie

Mult succes!

Floricica Avansata danipufu's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.03.2010
    Postari in forum
    1.856
    cel mai frumos martisor este cel primit anul trecut,un martisor facut de manutele lui ,el l -a desenat ,el l -a lipit,iar pe langa martisor am mai auzit si cuvintele...dar eu te iubesc foarte mult mami

Floricica Nou Venita pam_pam's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.11.2012
    Postari in forum
    20
    cel mai frumos martisor pe care il voi primi anul acesta este insasi fetita mea !!!!

Floricica Cu Vechime SilviaPopa's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.11.2009
    Postari in forum
    5.395
    Cel mai frumos martisor primit de la copilul meu, a fost primul zambet, la o lunita de viata! A fost chiar de Martisor!

Floricica Nou Venita smekeritza's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.11.2008
    Postari in forum
    6
    cel mai frumos martisor a fost cel de anul trecut..cele 2 liniute pe testul de sarcina:) inca mai pastrez acel martisor :)

Floricica Nou Venita butkovics's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.06.2011
    Postari in forum
    43
    primul cel mai frumos martisor a fost cel facut de ea din hartie era o floricica cu doua frunzulite.

Floricica Nou Venita Apache2605's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.03.2011
    Postari in forum
    179
    Noi avem doar 2 ani si 1 luna azi... Cel mai frumos martisor de la baietelul meu este el insusi, zambetul pe care mi-l daruieste zi de zi, pupicii pe care mi-i da tot timpul... Il iubesc din tot sufletul! Este viata mea, el, burtica cea noua si tati!

Floricica Nou Venita jbelena's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.02.2013
    Postari in forum
    3
    Fetita mea implineste 2 anisori pe 16 Martie si cel mai frumos martisor pentru mine este atunci cand imi spune mama.

Floricica Nou Venita ioana_marian62's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.10.2012
    Postari in forum
    98
    Pentru mine cel mai frumos martisor este insasi fetita mea, care este viata si sufletelul meu, si care imi insenineaza fiecare clipa din zi de cand a aparut in viata noastra, ma face sa imi rada sufletul cand o vad pe ea zambind, si ma face sa ma simt cea mai implinita mamica si femeie, de fiecare data cand o privesc.

Floricica Nou Venita amalilica's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.10.2009
    Postari in forum
    43
    pentru mine un zambet de la copiii mei si cuvantul mami este cel mai frumos martisorm

Floricica Nou Venita mihaela calin's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.11.2008
    Postari in forum
    54
    cel mai frumos martisor este cuvantul ,,mama"

+ Raspunde
Pagina 1 din 14
1 2 3 4 5 6 7 11 ... Ultima paginaUltima pagina

Cuvinte cheie pentru acest topic

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari