Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita didosim's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.01.2006
    Postari in forum
    12

Ati primit indemnizatia pe luna decembrie 2008?

Ati primit indemnizatia pe luna decembrie 2008? De obicei o primeam pe data de 8...

Floricica Nou Venita dianasorean's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.12.2008
    Postari in forum
    16
    buna eu o primesc pe card si de obicei imi intra banii in data de 20 ale lunii, dar finei mele ii vine postarita in fiecare luna in data de 15 . cel mai bine e sa suni la posta si sa intrebi poate s-a intamplat ceva.

Floricica Veterana Vizitator's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    noua ni s-a spus ca luna aceasta o vom primi mai repede. eu o primesc in data de 13 deobicei, dar luna trecuta am primit-o in 26!
    sper ca luna asta va fi mai bine...

Floricica Avansata mstefania's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.03.2007
    Postari in forum
    2.122
    buna
    eu primesc pe card indemnizatia si de obicei in data de 9-10 erau virati si deocamdata nu am primit-o, la inceput erau virati banii in data de 8

Floricica Avansata anna13's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.11.2008
    Postari in forum
    2.375
    aveam o intrebare pentru cine a optat sa vina banii in contul curent.
    extrasele de la banca trebuie stampilate sau e ok si fara?
    cu multumiri

Floricica Nou Venita anuk's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.12.2008
    Postari in forum
    1
    Buna! Eu sunt nouta pe la voi si mie imi intrau banutii pe 10 ale lunii.Acum nu stiu ce se intampla dar cine este de vina ar trebui sa se gandeasca mult si bine la bebei!!!

Floricica Avansata niko_mario's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.12.2007
    Postari in forum
    1.561
    mie de obicei imi vine postarita pe 26 dar luna asta mi-a zis azi postarita ca au venit banii iar maine sa merg la posta sa ii iau .

Floricica Cu Vechime xandrutza's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.08.2006
    Postari in forum
    5.009
    Eu mi-am depus dosarul pentru a doua indemnizatie in noiembrie; am anexat extrasul de cont fara stampila bancii, mi s-a spus ca e ok, acest extras eu il primesc luna de luna prin posta.

Floricica Cu Vechime xandrutza's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.08.2006
    Postari in forum
    5.009
    Inca ceva, eu am terminat in septembrie indemnizatia, care imi intra pe card tot pe data de 8; in schimb luna aceasta alocatia pentru mezina (indemnizatie pentru ea inca nu am primit, poate din ianuarie) mi-a intrat pe 15, deci cu intarziere...

Floricica Cu Vechime cristina1979's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.07.2007
    Postari in forum
    5.182
    Nici noi n-am primit alocatia si indemnizatia!Am inteles ca o vom primii luna asta ....cica ar fii fost probleme cu banii,lucru care nu mi se pare normal,ca statul iti percepe penalizari chiar si pt o zi de intarziere cu platile,dar ei la randul lor sunt neseriosi”

Floricica Debutanta criss30's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.02.2008
    Postari in forum
    680
    buna fetelor,vin si eu in discutie cu intarzier....si totusi ati primit bani sau nu???eu de ex.inca nu iam luat ,eu ii iau de pe card dar pana in prezent nimic ,mi sa spus ca nu sunt bani dar totusi....?tocmai acum in prag de sarbatorii???copii au nevoie in permanenta de ceva?sunt niste tampitii si iresponsabili dupa parerea mea,parlamentarii au avut banii de salarii dar la amaratii astea de rand nu au...!?

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari