Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita iulia.toderita's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.09.2013
    Postari in forum
    2

Shopping online sau shopping la mall?

De unde preferati sa faceti cumparaturile: magazin fizic sau on-line?

Floricica Debutanta Hayeti's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.06.2011
    Postari in forum
    1.068
    Sincer, din lipsa de timp, am inceput sa achizitionez majoritatea lucrurilor on-line...Tot ce am avut nevoie pt. bebe, am luat din magazine asa: patut, saltea, biberoane, tetine, balsansoare, tricicleta, tarc, pre si ante mergator etc.....acum continuam cu laptele, cerealele, iaurturile...hainute pt. el si pt. mine....

Floricica Nou Venita ela2013's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.04.2013
    Postari in forum
    181
    Noi am consultat toate magazinele online! eram convinsi ca vom lua cam totul din online, dar ulterior, umbland si prin magazine (mall-uri, hypermarket-uri, magazine de cartier), am ajuns la concluzia ca multe lucruri e mai bine sa le vezi inainte de a le comanda pe un site. Poate si lipsa de experienta in "domeniu" si-a spus cuvantul la noi, fiind la primul bebe.

Floricica Avansata cryssa's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.10.2006
    Postari in forum
    1.860
    Iulia,de aproximativ 4 ani tot ce tine de haine achizitionez on line,este mai usor eu fiind destul de ocupata,este mai relaxant si de multe ori mai ieftin ca in magazine))).In schimb ce tine de hrana si apartura cumpar din magazin insa mi-ar place enorm sa pot cumpara si mancarea on line))) sa mi-o aduca acasa..asta daca as fi singura,dar cu copil nu ma risc))

Floricica Nou Venita Raluchet's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.06.2011
    Postari in forum
    193
    Eu de fel sunt pretentioasa,trebuie sa vad produsul la fata locului si dupa caz sa il probez sa vad clar cum imi sade :) deci prefer shoppingul la mall.

Floricica Avansata ssinziana's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.11.2011
    Postari in forum
    1.268
    si eu sunt foarte pretentioasa,vreau sa vad ceea ce cumpar.cred ca online am cumparat doar de vreo 2,3 ori

Floricica Novice ALESUTA's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.01.2011
    Postari in forum
    527
    eu prefer la mall..............................

Floricica Nou Venita iulia.toderita's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.09.2013
    Postari in forum
    2
    Eu prefer on-line. Cumpar de la bebelusultau.ro. Sunt foarte rapizi, prompti si seriosi.Acum au si promotii, toata luna septembrie: Chicco, Reer, Scala....

Moderator Floricica Avansata roxie's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.10.2008
    Postari in forum
    2.054
    A, stai, m-am prins. Topicul era pentru reclama.
    Parca intrebarea era: preferati shoppingul online sau la mall? NU: de pe ce site preferati sa cumparati online.

sadia
    Guest
    Si nu numai pe forumul asta.......

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari