Ultimele discutii din forum
    lorito
    Guest

Mircea badea "in gura presei"

Va place sau nu Mircea Badea? Vi se pare potrivit pentru genul acesta de emisiune? Pe cine altcineva ati vedea in locul lui?

Floricica Debutanta dama de pica's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.12.2009
    Postari in forum
    847
    Stiu ca multa lume il place, dar eu nu il suport. Nu mi s-a parut niciodata profesionist. Cred ca e potrivit pentru emisiune pentru ca am inteles ca are ceva audienta.

Moderator Floricica Veterana maryann32's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.04.2008
    Postari in forum
    20.696
    Mi se pare intruchiparea frustrarii! La inceput mi se parea ok in emisiunea lui...avea un oarecare umor care mergea la un moment dat, un soi de haz de necaz....acum cade in penibil!

Floricica Novice simona21's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.01.2010
    Postari in forum
    515
    M-am uitat doar de cateva ori,imi placea(place).Nu stiu cum e acuma,
    nu am vazut de mult emisiunea lui...:)

Floricica Senior ruxidadi's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.12.2008
    Postari in forum
    4.586
    Nici mie nu imi place Mircea Badea, desi stiu foarte multa lume incantata de el. Nu mi-a placut niciodata de el, iar emisiunea "In gura presei" ma enerveaza. De fapt nu imi place nicio emisiune a postului Antena1, se pare ca nu suntem pe aceeasi lungime de unda.

Ana-Maria, foarte bine zis "intruchiparea frustrarii"!

lorito
    Guest
    Mircea il are pe " acel ceva" , recunosc. M-am uitat mai demult la emisiuni, unele secvente au fost ok. Acum ma uit doar la unele secvente de pe blogul lui personal sau ce imi mai trimie unul altul.

Floricica Novice davidica's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.07.2010
    Postari in forum
    210
    mie mi se pare un increzut si un ingimfat, si nu vad ce rost are emisiunea respectiva.
    am urmarit-o de citeva ori si chiar ma enerveaza.
    dar...asta e parerea mea...

Floricica Senior angy.lary's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.09.2009
    Postari in forum
    2.836
    e un tip de treaba cind era fratemiu in spania el il mai urmarea dar eu nu prea.

Floricica Debutanta k3loo's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.08.2009
    Postari in forum
    1.057
    Este foarte tare tipul. Frustrat ?! Pai cum altfel ar trebui sa fie un roman in Romania ?! Vesel ? Multumit ? Eu, ca si el, nu gasesc prea multe motive de veselie si nici de multumire.

Moderator Floricica Veterana maryann32's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.04.2008
    Postari in forum
    20.696
    Doamne fereste sa fim toti frustrati ca Mircea Badea....
    Daca nu mai gasim lucruri bune in tara asta, sau daca nu mai stim sa ne bucuram de ce avem....este rau, da' rau de tot!
    Toti avem probelem si nemultumiri, oricum ar fi, in orice tara vor fi nemultumiri, daca nu facem decat sa ne plangem de ele, evident ca nu mai vedem partile bune!!
    Modificata de maryann32; 24.03.2011 la 09:16:30.

Floricica Novice teodora33's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.04.2011
    Postari in forum
    329
    Eu una, nu prea il suport. M-am uitat si eu, mai rar, era cum era, hazliu. Acum mi se cam face greata...

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari