Ultimele discutii din forum
    Moderator Floricica Avansata NicoleD's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.05.2011
    Postari in forum
    1.467

Zambitor Coffe & tea, cafeneaua forumistelor de pe copilul.ro...

Intra cine vrea, ramane cine poate!
    Spor la discutii & welcome!

Moderator Floricica Novice Cristelaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.04.2011
    Postari in forum
    420

Coffee & tea, imi place!
    E voie si cu pupicei si floricele?

Membru inregistrat la
    15.05.2011
    Postari in forum
    1.467
    E voie bre, e voie!Ce are omu' in dotare aia sa aduca!
    Da, sa fie cu voie buna, n-avem nevoie de consti...nuuuuuuuu...pentru digestie recomandam altceva!

Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664
    Buna dimineata

Multumesc pentru invitatie!
    Si daca tot sunt prima in cafenea astazi, pregatesc eu si ceaiul pentru toata lumea!

oanachampion
    Guest
    Buna, fetelor! Ce mai faceti? Eu abia mi-am pus piticii la culcare (e aproape miezul noptii la mine)... ... si imi trag nitel rasuflarea... De abia astept sa inceapa anul scolar, parca sunt nitel mai cumintei cand isi "cheltuie" energia la gradi...

Membru inregistrat la
    15.05.2011
    Postari in forum
    1.467
    Buna fetelor!
    Gabi, dar ce matinala esti...multumim c-ai pregatit cafeaua!

Administrator Floricica Debutanta kiddo's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.08.2008
    Postari in forum
    1.182
    Neata, tuturor!

Onorez invitatia si daca-i loc de cafea si ceai vin si eu cu 3 in 1 al meu sa stau la taclale cu voi. Apropo, voi ce cafele si ceaiuri beti?

Eu astazi sunt in "faza 3 in 1". Si imi place Nescafe, varianta Mild, caci de la cel Original si mai ales de la Strong ma apuca tremuratul si fac ca Shakira - cum imi place mie sa spun.

La capitolul ceaiuri, sunt mare fan Fares - Ceaiul de Iarna (chiar daca nu-i sezonul lui), Ceaiul de Toamna, Fructele Carpatilor, dar acum vreau sa-mi iau ceva cu rooibos. Mi-ar prinde bine niste recomandari din partea voastra.

Va pup si va spun spor in toate!

Floricica Novice Maria's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.04.2011
    Postari in forum
    414
    Multumesc si eu de invitatie...mai bine de mine ca eu nu beau cafea iar ceai doar cand sunt fortzata....

Floricica Novice Maria's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.04.2011
    Postari in forum
    414
    mi se descarca bateria la calculator..vorbim mai trz dupa ce fac mancare si curat si culc fata...apropo voi ce mai gatiti ca eu nu mai stiu ce sa fac

Membru inregistrat la
    15.05.2011
    Postari in forum
    1.467
    Neatza Simona!
    De regula eu beau doar dimineatza o cafeluta, nu conteaza de care, facuta la filtru, musai sa fie strong ca sa ma puna in functiune!
    Cat despre ceaiuri, am descoperit de curand ceaiurile bon tea de la Natura...cel de grapefruit este nemaipomenit.Chiar acum savurez unul.

Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664
    Da Nicole sunt tare matinala in general din cauza "ceasului detsteptator" Edi
    Astazi chiar m-am incumetat sa beau si eu un 3 in 1 Mild. Deobicei, dimineata beau cafea decofeinizata cu un pic de lapte. Continutul mic mic de cofeina din cafeaua decofeinizata imi este suficient .

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari