Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita IntrebareImportanta's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.07.2012
    Postari in forum
    17

Brunet cu suvite...?

buna, fetelor!
    am o usoara curiozitate. mi s-a pus pata sa ma vopsesc. eu am tenul deschis, ochii caprui si parul saten inchis si cret. am avut o buna perioada suvite blonde si mi-a placut, insa vreau o schimbare. mereu mi-au placut brunetele si ma gandeam sa experimentez si eu asta sa vedem ce iese. insa... intrebarea mea este: brunet simplu, brunet cu reflexe, brunet cu suvite? pentru ca am avut suvite blonde si am fost foarte incantata ma gandeam sa ma vopsesc bruneta cu cateva suvite blonde, care imi vor scoate in evidenta buclele.
    voi ce credeti?

Floricica Avansata alinaflory's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.06.2009
    Postari in forum
    1.986
    Eu am fost o buna perioada vopsita bruneta prima data simplu apoi albastrui si o perioada cu suvite rosii , arata super acele suvite pe negru apoi am vrut o schimbare am vrut blond si m-am cam chinuit sa scot brunetul din cap aproape 1 an ca sa pot ajunge la blond intai am facut suvite apoi decolorat si blond acum sunt blonda insa iarasi vreau o schmbare un ciocolatiu dar i-mi place si blond :)) trebuie sa te gandesti bine negrul iese greu din par insa mie imi placea fata de blond ca nu se vedeau atat de urat radacinile cand cresteau nu erau asa inestetice ca la blond

Floricica Novice Maria's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.04.2011
    Postari in forum
    414
    Cel mai bine ar fi sa mergi la un salon bun si sa iti zica o profesionista ce si cum.Parerea mea e ca asa e cel mai bine,mie una de exemplu mi se pare ca negrul imbatraneste mult,te face mai matura.

Floricica Nou Venita IntrebareImportanta's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.07.2012
    Postari in forum
    17
    Citat Postat de alinaflory Vezi mesajul
    trebuie sa te gandesti bine negrul iese greu din par insa mie imi placea fata de blond ca nu se vedeau atat de urat radacinile cand cresteau nu erau asa inestetice ca la blond
    problema radacinilor ma face si pe mine sa prefer brunetul. de revenirea la culoarea naturala nu-mi fac mai probleme, ca am avut-o toata viata si vreau o schimbare :D

Floricica Nou Venita daniela81's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.01.2010
    Postari in forum
    4
    Brunet cu suvite roscate:) iti va sta superb stiu ce zic:)

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari