Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita nikandrea's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.07.2008
    Postari in forum
    2
    Am o foarte mare nelamurile in privinta sarcini la cate luni se vede ca ai deja burtica si care sunt simntomele unei sarcinii. sunt in dilema pt ca pana in luna martie menstruatia mi-a venit pe aceias data iar in luna aprilie mia intarziat cu 6 zile , in luna mai nu mi-a venit iar acum mi-a venit pe 2 iunie am facut deja 5 teste toate au iesit negative dar in schimb am stari de somnolenta greturi . Doresc un sfat de la voi pana ajung vineri la doctor credeti ca sunt insarcinata ? pot sa zic ca deja colegele la munca m-au observat ca am facut burtica , de la un abdomen plat se cunoaste ca am un pic de burtica va rog sa imi dati un sfat o parere .

Va multumesc

Floricica Avansata floro's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.10.2008
    Postari in forum
    1.872
    buna nika!dupa parerea mea nu esti gravida,deoarece testele trebuiau sa iti iasa pozitive.cu siguranta ai o dereglare hormonala sau o raceala insa ai rabdare ca ai sa vezi la dr.
    simptome sunt uneori asemanatore ca si la menstruatie greturile si somnolenta poate aparea si daca nu esti gravida....iar burtica se vede in functie de fiecare daca e mai slabuta se vede mult mai repede...totul depinde de organism.

o sa vezi sigur la medic ce ai dar daca erai gravida din cinci teste iesea macar unul...si eu am avut intarzieri de menstruatie si am facut 6 teste intr-o luna si nu eram gravida.deci asteapta pana vineri ca nu mai este mult. :)

Floricica Nou Venita nikandrea's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.07.2008
    Postari in forum
    2
    multumesc frumos pentru sfat

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari