Ultimele discutii din forum
    iubytzik22
    Guest
    Citat Postat de cristina elena Vezi mesajul
    Iuby nu-ti fie cu suparare dar de aia e bine sa scriem frumos si ordonat ca sa se inteleaga ce vrem sa zicem.
    Nu voiam sa fiu ironica, era doar un nevinovat de zambaret
    Glumeam si eu nitel, din ce-ai postat tu cam asa am inteles ca rochiile albe si ginerica erau la scoala. Normal ca nu se facea impartasania la scoala, atata stiu si eu dar acu na! ca sa mai glumim si noi, nu?
    Da bine asa este insa am gresit ca m-am grabit cand am scris plus ca deh un ochi pe calc un ochi la fii miu care rastoarna farfuria cu mancare pe jos si trebuie s-o adun de jos.......eu nu am nimic cu nimeni insa eu am avut un gust amar cu privire la celelalte materii care asa cum voi nu vedeti rostul orelor de religie in scoala, asa nu le vedeam nici eu si totusi trebuia sa invat pt ele....

iubytzik22
    Guest
    Citat Postat de nicole13 Vezi mesajul
    iaca iubi si andreea sunt urmarite de vendete inchipuite si pe topicul asta...:)
    sa stii ca asa e...andreea nici nu a mai intrat...

Moderator Floricica Veterana maryann32's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.04.2008
    Postari in forum
    20.696
    Vai mai iubi mai, pe bune de nu iti sare tandara din nimic, daca ai fi citit marea majoritate a postarilor mele, si cred ca ai facut-o in mare parte, ca te vad pe multe topicuri, ti-ai fi dat seama ca eu asa ma exprim, pe un ton usor ironic, nevinovat de altfel....tz tz tz tz....

nicole13
    Guest
    da,off-topic,ma ajuta si pe mine careva sa activez zambaretii?nu stiu nicio formula chimica pentru asta...:))

Membru inregistrat la
    16.04.2008
    Postari in forum
    20.696
    Asa e nicol, nu am nimic cu religia, desi nu am facut la scoala, la scoala din timpul regimului ceausist cand nici nu se discuta despre asa ceva pe nicaieri, si iaca ca suntem oameni destoinici totusi....dar sunt convinsa ca s-a introdus pe alte criterii, nu neaparat pe cele educationale....(am un dinte impotriva preotilor si a tagmei lor, e un alt subiect asta), mai bine ar baga ore de sport, sau de nutritie de exemplu, care ar putea fi muuuuuult mai folositoare! Parerea mea!

Membru inregistrat la
    16.04.2008
    Postari in forum
    20.696
    Nicol, eu stiu ca doar daca ma duc la "Avansat" imi apar zambaretii, acolo parca iti deschide o fereastra separata, asa cum era inainte.....

iubytzik22
    Guest
    Citat Postat de maryann32 Vezi mesajul
    Vai mai iubi mai, pe bune de nu iti sare tandara din nimic, daca ai fi citit marea majoritate a postarilor mele, si cred ca ai facut-o in mare parte, ca te vad pe multe topicuri, ti-ai fi dat seama ca eu asa ma exprim, pe un ton usor ironic, nevinovat de altfel....tz tz tz tz....
    Nu am citit nimic despre tine...singurul pe care am postat parca a fost cel cu siguranta peticului de hartie parca...sincer nu mai tin minte pe ce topicuri intru...si nici nu tin minte cine este si cine nu este ironic......plus ca sunt fff stresata si ff obosita si ma enervez ff usor cand am pase de-astea...

mother
    Guest
    Citat Postat de floredan Vezi mesajul
    si chestia cu stricatul mediilor....................ce sa zic,presupun k nu asta e scopul plimbatului pana la scoala si inapoi,sa avem medii mari sau bune,sau
    ????
    aia am vrut si eu sa zic.. deh.. defect profesional... dar apoi mi-am amintit ca acum accesul la un liceu bun depinde de orice medie :)

mother
    Guest
    revenim...si daca pe tine Andreea,te "doare-n pix" ca nu stii una alta despre istorie,geografie sau chimie,poate ti-ar prinde bine sa le stii pentru cand va trebui sa-ti ajuti copilul la teme,eventual!
    nu stiu ce parere ti-ai facut din ce am postat.... dar nu sunt chiar asa bata cum ai inteles tu :)) da, nu stiu niciun an pe dinafara... nici macar nu tin minte exact cans s-a nascut eminescu. nu imi stiu nici cnp-ul, abea mi-am invata seria si nr de buletin.... dar crede-ma ca traiesc f bine si fara sa mai tin minte formulele de trigonometrie si cand a purtat stefan nu stiu ce razboi....important e ca stiu cine e stefan, cam ce a facut si ca nu a trait inainte de decebal :))

referitor la teme , eu cred in invatarea copilului sa invete....doar nu o sa ma apuc sa invat cu el....

cand am fost invatatoare la orele de istorie mereu invatam inainte anii si ii uitam pana sapt urmatoare :))

mother
    Guest
    de istetime n-am vazut sa fi dat dovada,nu stii nici macar diplomata sa fii...daca la alaptare stii sa dai copy paste la niste articole,aici, ai cam dat-o de gard,ca sa zic asa!acat,parc-am inteles ca ai ceva pregatire pedagogica...nu-i de mirare ca suntem cu invatamantul la nivelul asta!
    wow!!! rautate gratuita! as putea sa mai adaug si lipsa de bun simt, sa jignesti pe cineva fara niciun motiv!

mother
    Guest
    offtopic, oana sau fetele care locuiti in alte tari ati vazut sa scrie pe vreun prospect nacl in loc de sare? :) pura curiozitate....

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari