Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata roxana_m's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.12.2009
    Postari in forum
    1.885
    Citat Postat de yuxi Vezi mesajul
    credeam ca il stie toata lumea
    Maicutele in excursie,cu bicicletele prin padure, cantau si chicoteau de ti-era mai mare dragul.
    Maica stareta ,mai serioasa le striga :
    Maicutelor, daca nu va astamparati , va pun sa va montati seile de la bicicleta, la loc!!!!
    Nu il stiam.Foarte amuzant !

Floricica Avansata hande's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.03.2010
    Postari in forum
    1.594
    Citat Postat de mischaela2000 Vezi mesajul
    domle ...
    io cred ca omu' nu avea destula presiune .... (uite asta era buba la centrala mea de apartament) :)) ce corelatii doamne !!!

oricum nu mi-e rusine nici de comentarii ... imi place "CREER" in toate formele ... pane, insarcinat sau mai ales ... lipsa . ne unde mai pui si "TINPENIA"

si ma mai gandeam ... aia cu ramas insarcinata cu sexul oral ... e buna ... asa poate se sperie pustoaicele si nu-l mai practica asa usor ...
    :)))eu cred ca s-au schimbat timpurile...Pe vremea noastra se ramanea altfel insarcinata,acum cine stie :)

Floricica Debutanta danielray's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.02.2010
    Postari in forum
    1.071
    E super tare bancul cu maicutele, sincer nu-l stiam, dar se potriveste la fix.

Floricica Debutanta danielray's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.02.2010
    Postari in forum
    1.071
    Dar acum pe bune, pe mine ma sperie faptul ca exista atata ignoranta totusi. Cum poti la 27 de ani sa pui asemenea intrebari? Ii inteleg frustrarea, poate ca fata chiar vrea sa stie de ce nu ramane insarcinata. Si poate ca ii este totusi rusine sa vorbeasca face to face cu cineva despre asta.
    Mai bine intreba ce pozitii sa foloseasca in timpul actului ca sa ramana. Era mai normal.

Floricica Nou Venita Maymutik's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.07.2010
    Postari in forum
    6
    mersi mult pt.toate aceste sfaturi.am sa incerc sa tin cont de aceste sfaturi si sper sa mi fie folositoare.eu am fost la ginecolog dar sotul meu nu vrea sa mearga.pupiki dulki tuturor.

Membru inregistrat la
    27.07.2010
    Postari in forum
    6
    nu am cu cine sa vb pt k mama mea nu are cunostiinte de asa ceva.nici de menstruatie nu mi a vb.am fost speriata cand mi a venit prima data.intelegi?

Floricica Cu Vechime bjmaryo's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.07.2007
    Postari in forum
    6.462
    Citat Postat de julay Vezi mesajul
    Draga Alina, in primul rand, de cand incerci sa ramai insarcinata? Analize ai facut? Ma refer la dozari hormonale , tu, iar sotul, spermograma! Dupa contactul sexual dr. recomanda sa ramai in pozitie culcata cam 25-30 min,cu o perna sub bazin. Dar, trebuie sa stii ca dr. ginecolog considera ca se poate vorbi de probleme de fertilitate abia dupa 1 an de incercari! Iti doresc succes!:)
    ai dreptate! asta vroiam sa-i recomand si eu.

Membru inregistrat la
    27.07.2010
    Postari in forum
    6
    ms fain pt toate sfaturile voastre.dar nu treb sa ma luati in bataie de joc.chiar nu am cu cine sa vb despre asa ceva.mama mea nu prea vb cu mn de asa ceva si sincera sa fiu nu stiu de ce.ori poate nu vrea ori poate de rusine.sincera sa fiu nu stiu ce a ti gasit de ras de muriti de ras dar lasati o mai moale cu rasul......k poate cine stie ce vi se intampla.nu mai suntem pe timpul lui ceasca ca sa ne fie rusine.suntem o tara libera unde fiecare putem sa ne spunem ceea ce ne doare.corect?imi pare dar nu am timp k sa intru mereu pe pc.va urez tuturor o zi buna.

Membru inregistrat la
    27.07.2010
    Postari in forum
    6
    credeti ma ca super naspa,nasol si aiurea k sa nu ai cu cine sa vb de ce te doare.sa nu aibe cine sa ti explice unele lucruri de mik.dar in fine .....nu mai conteaza.ciao.

mother
    Guest
    maimutica acest lucru nu se transmite din generatie in generatie. poate ca pe vremea mamei tale nu se invata la scoala despre anatomie si reproducere..dar tu stiu sigur ca ai avut astfel de ore...

nu cred ca ne-a luat mama pe vreuna din noi sa ne explice ca sperma curge, sa nu ne speriem... si cu toate astea o sa ramanem insarcinate...

Floricica Nou Venita Bella89's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.01.1970
    Postari in forum
    6
    Pune dop si nu mai curge!

Sorry ca rad, dar exprimarea ta a fost ...
    E normal sa curga ...
    Cum banuiesc ca ti-au recomandat si fetele, incearca sa folosesti o perna, pe care o pozitionezi sub fund. Daca nu vrea si nu vrea, mergi la doctor.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari