Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita crystinica's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.08.2008
    Postari in forum
    222
    Vindem 3 cutii INFACOL sirop anticolici pentru bebelusi fabricat in Anglia.Eficienta dovedita in mai putin de 24 h.

Ajuta la alinarea durerilor de burtica si eliminarea gazelor la nou nascuti si bebelusi. Se poate administra incepand cu prima luna de viata.Nu contine zahar,alcool sau coloranti.Continutul sticlutei este de aproximativ 100 doze care se administreaza cu pipeta atasata.Mult mai eficient si rapid decat sab simplex, bonnisan, baby drink, colic baby si altele. noi l-am folosit pana luna trecuta cand am terminat de tot cu colicii si pt ca era singurul remediu pt noi am cumparat o cantitate mai mare din care au ramas aceste 3 sticlute.

Floricica Nou Venita 231077's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.10.2008
    Postari in forum
    3
    mai este valabil?

Membru inregistrat la
    12.08.2008
    Postari in forum
    222
    da mai este

Membru inregistrat la
    12.08.2008
    Postari in forum
    222
    valabil

Membru inregistrat la
    12.08.2008
    Postari in forum
    222
    toate 3 la 100 ron

Floricica Avansata alinuta82's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.04.2007
    Postari in forum
    1.779
    Buna Cristinica,

Pe mine ma intereseaza, daca mai e valabil anuntul. Ti-am trimis mesaj privat.
    Multumesc!

bitzamastery
    Guest
    Cine doreste Infacol este rugat sa ma caute pe bitzamastery@yahoo.co.uk. Am Infacol de vanzare la 40 ron, la 3 produse fac reducere 100 ron...

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari