Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita bebearicel's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.06.2009
    Postari in forum
    8
    VAND INFACOL (CONTRA COLICILOR): PRET 39 RON, GAVISCON INFANT (ANTIREFLUX SI REGURGITARE): 44 RON,

CREMA SUDOCREM (ANTIIRITATII FESIERE, RANI USOARE, ANTISEPTICA), 250 G: 42 RON, BEPANTHEN (ANTIIRITATII FESIERE, CONTRA RAGADELOR MAMARE, RANI USOARE), 100 G - VARIANTA ECONOMICA: 45 RON

claudia73
    Guest
    Bepanthenul este unguent sau crema ?

Membru inregistrat la
    04.06.2009
    Postari in forum
    8
    claudia, Bepanthenul este unguent. Este exact ca cel de la noi din farmacii, numai ca are 100 g.

Floricica Debutanta mateibogdan's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.03.2009
    Postari in forum
    749
    ma intereseaza Bephanten
    esti din bucuresti?
    multumesc

Membru inregistrat la
    04.06.2009
    Postari in forum
    8
    Buna mateibogdan, sunt din Bucuresti, ma poti contacta pe e-mail ca sa discutam detaliile. Multumesc.

Floricica Debutanta mateibogdan's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.03.2009
    Postari in forum
    749
    am trimis un mail

Floricica Avansata doloro's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.11.2007
    Postari in forum
    2.392
    De unde ai produsele , preturile sunt foarte mari!

Membru inregistrat la
    04.06.2009
    Postari in forum
    8
    doloro, in conditiile in care in Romania, Infacolul se vinde cu 50-100 Ron, Bepanthenul este in farmacii la 26 ron, tubul de 30 gr, sudocrem de 125 gr este 50 ron, iar gavisconul 50 ron minim, tu zici ca am preturi foarte mari?
    sincer, nu-mi place sa mi se ceara explicatii, iar daca mi se cer prefer sa le dau pe privat. Cine vrea sa cumpere e bine venit, cine nu, poate cauta o sursa mai ieftina.
    O zi buna!

claudia73
    Guest
    Ai mp, verifica-ti inboxul.

Floricica Avansata doloro's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.11.2007
    Postari in forum
    2.392
    Nu ti-am cerut nici o explicatie probabil mesajul meu este cam agresiv, ma gandeam doar ca eu cumparam infacol cu 15 RON, nu vad nici o problema in a scrie aici pretul real!

Membru inregistrat la
    04.06.2009
    Postari in forum
    8
    Claudia, ti-am raspuns pe mail. Multumesc.

Doloro, de unde il iau eu e mai scump, platesc si taxe de transport si taxe de ambalare, care cresc destul de binisor pretul produsului. Daca se gasea local, sigur era mai ieftin, dar cum in Romania, in farmacii nu gasesti asa ceva...sa-ti mai zic ca eu l-am luat cu 100 ron acum 1 an cand era bebe mic? sau ca am cautat gaviscon ca disperata ca bebele meu vomita toata mancarea? ajunsesem sa pandesc turistii care plecau in afara sa-mi cumpere...ce n-as fi dat eu atunci sa gasesc aici...

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari