Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita nunushica's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.08.2010
    Postari in forum
    176

noutati multe postate acum 0-6 ani,firme cunoscute,stare foarte buna,de sezon.

Floricica Senior nicolii's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.10.2008
    Postari in forum
    4.096
    super tare burtica ,,dar si hainutele ai multe super tari in lotul acesta,,te asteptam maine sa ne dai mai multe detalii.o saptamana buna .pup
    Modificata de nicolii; 10.10.2010 la 20:08:57.

Membru inregistrat la
    02.08.2010
    Postari in forum
    176
    si eu te pup.vorbim maine pe mess despre detalii,reduceri,etc.ti-am facut deja reducere la trening.era prea scump initial.

Membru inregistrat la
    02.08.2010
    Postari in forum
    176

voi incerca cat de curand sa fac un folder cu hainute la reducere,dar nu din cele postate ieri.

Membru inregistrat la
    15.10.2008
    Postari in forum
    4.096
    ce s-a intamplat cu gecuta cea rosie pe care o aveai la 18 lei?

Membru inregistrat la
    15.10.2008
    Postari in forum
    4.096
    daca citeai mai bine ordinea comentariilor de la gecuta observai ca eu eram prima...kiar nu mi se pare corect sa o rezervi pt o alta persoana,care era sub mine la comentari...mi se parea normal sa ne iei in ordinea comentariilor....ar fi a doua oara cand pierd o alta gecuta........ma rog...daca intr-adevar gecuta este rezervata si cred ca asa este...renunt si la ce am rezervat...

Membru inregistrat la
    02.08.2010
    Postari in forum
    176
    de ce scrii aici comentariu inainte sa vorbesti cu mine.s-a gresit se paote rezolva,imi pare rau.nu aici trebuie sa rezolvam anumite neintelegeri.avem messenger.eram obosita si erau prea multe rezervari la o hainuta.m-am grabit si am rezervat-o pentru altcineva.desi e adevarat ca tu trebuia sa renunti fiind prima.am 2 job-uri,copii ma solicita enorm ,incerc sa fac tot posibilul sa nu fie nimeni nemultumit.am vazut si o mamica suparata ca nu am postat la timp o marime.dar eu llucrez pana la 4.si aseara abia am apucat sa termin de postat marimile.acum abia dupa ce pun copii la somnic (tarziu si ei)incerc sa raspund la toate intrebarile.fetelor ,sunteti si voi mamici,stiti ce putin timp avem ,mai ales noi care si lucram.ma bucur totusi ca macar va plac hainutele,altfel nu am avea acesta discutie care se va purta pe mess,va rog.

Membru inregistrat la
    02.08.2010
    Postari in forum
    176
    ..................................am terminat rezervarile................2 dintre voi tb sa imi confirmati o adresa de mail.multumesc.

Membru inregistrat la
    02.08.2010
    Postari in forum
    176
    ...............................................stare excelenta....................................

Membru inregistrat la
    02.08.2010
    Postari in forum
    176
    .......................cu plata in cont e numai 3 lei expedierea.si mai putem negocia la unele produse.......................

Membru inregistrat la
    02.08.2010
    Postari in forum
    176
    ....................................va asteptam...................................

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari