Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita elena24bse's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.01.2008
    Postari in forum
    32

Exclamatie Mare rugaminte

am o intrebare:ce parere aveti despre afacerea asta: AWSurveys? trebuie sa ai multi prieteni ca sa castigi ceva nu-i asa? s apoi eu daca am in cont 100 euro pot sa-i scot? sau cum se procedeaza?
    multumesc anticipat astept pareri pe mail daca se poate sau daca ati trecut prin asa ceva ... ca eu m-am lamurit cu AMWAY

Floricica Debutanta nicodimionelia's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.02.2010
    Postari in forum
    614
    buna intrebarea asta o am si eu. cum ne dau banii nu trebuie sa avem un cont in banca?daca eu fac 75 de dolari ca asa zic acolo cum ii scot?sper sa nu fie vreo teapa si sa faca altii bani dupa urma noastra?

Floricica Nou Venita purple_girl's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.09.2009
    Postari in forum
    51
    sincer eu cand am trimis la cineva mi-a trimis inapoi mail si mi-a zis ca e o mare abureala si ca nu iti da banii. am primit si pareri pro si contra. altcineva mi-a zis ca o vecina de-a ei a ridicat de 2 ori. insa pana in momentul de fata sunt ffoarte dezamagita pentru ca la inscriere am primit informatii cum ca as avea de complectat niste fise care nici pana in zi de azi nu au aparut....deci trageti singure concluziile

Floricica Debutanta ema_mami_printese's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.09.2006
    Postari in forum
    810
    Fetelor,va recomand sa nu va bagati,stati linistite,nu va pierdeti timpul!
    Am citit pe net,pareri ale unor persoane din domeniu,nu este recomandata implicarea in astfel de proiecte...
    Uite ce am gasit pe net,despre ei:
    A.W.Surveys

Floricica Debutanta nicodimionelia's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.02.2010
    Postari in forum
    614
    nesimtire ce altceva pot sa zic oricum sotul mi-a zis sa stau linistita ca asta e o prostie.m-am bagat si eu cand am vazut cate mamici au sarit pe anuntul acela.

Membru inregistrat la
    24.09.2006
    Postari in forum
    810
    Imi pare rau,eu,va sfatuiesc sa Nu va implicati!!Am citit pe google,despre A.W.Surveys ,este considerat SPAM,sunt multi oameni inselatii care nu au primit banii!Fetelor nu va pierdeti timpul,e o mare minciuna,ambalata frumos,care insa nu va va aduce banuti pe care ii asteptati!Intrati pe net,cautati informatii,cititi postari pe forum ale victimelor acestor tipuri de "imbogatiri peste noapte"...care inca mai asteapta sa-si primeasca bani pt. munca depusa!

Floricica Avansata mellyamelia's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.10.2009
    Postari in forum
    1.280
    sincer eu nu am citit nicaieri dar doar din anuntul ce il prime-am pe mail mi-am dat seama ca e SCAM ca o prelunge-au prea mult! oricum bine zici ema.peregj, mai intai sa ne informam si apoi sa sarim! si inca ceva....nimeni nu va da bani "pe ochi frumosi" mai ales in perioada asta de criza! pupici tuturor

Floricica Nou Venita elena24bse's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.01.2008
    Postari in forum
    32
    va multumesc din inima pt raspunsuri... acum m-am lamurit

Membru inregistrat la
    24.09.2006
    Postari in forum
    810
    Sunt fericita,ca am intervenit in discutie,asa este toate vrem sa ne "rotunjim" bugetul!Personal ma bucur ca am cautat pe google...este deja o manie,cea de a cauta mereu info.,asa ca fetelor haide-ti sa fim precaute,nu paranoia,insa pt. a ne proteja merita si inca ceva e frumos sa fim unite,sa ne avertizam reciproc cand aflam cate ceva...Pupici...O duminica frumoasa tuturor!
    Modificata de ema peregi; 09.05.2010 la 11:12:46.

Floricica Avansata mellyamelia's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.10.2009
    Postari in forum
    1.280
    bine zis ema! doar suntem un grup virtual de mamici de ce sa nu ne ajutam reciproc daca putem! pupici tuturor si o duminica superba!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari