Ultimele discutii din forum
    Floricica Novice ary7's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.01.2010
    Postari in forum
    536
    Mamici daca doriti sa faceti comanda la aramis va stau la dispozitie,

Floricica Debutanta nicodimionelia's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.02.2010
    Postari in forum
    614
    Buna vreau si eu ceva dar sunt din buc. Cum se procedeaza cat este comisionul? Multumesc mult

Membru inregistrat la
    15.01.2010
    Postari in forum
    536
    nu iau comision, dar in functie de comanda se mai adauga taxa de ramburs a banilor care o impart la cate mamici suntem ca sa iesim cat mai bine.oricum eu zic ca nu o sa fie mai mult de 10 lei de mamica.

Floricica Nou Venita ionika's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.10.2008
    Postari in forum
    12
    Buna.As dori sa cumpar si eu,cum se procedeaza cu banii?Ast raspuns.eu sunt din bucuresti

Floricica Avansata mysasha's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.07.2009
    Postari in forum
    1.635

si eu sunt interesata

Membru inregistrat la
    15.01.2010
    Postari in forum
    536
    buna,mamicutelor,eu m-am gandit in felul urmator...la valoarea pachetelului se adauga taxele postale pana la voi(care pot fi 4ron daca puneti banutii pe card si ceva mai mult daca pun cu ramburs)+ cel mult 10ron(reprezentand rambursul banilor catre Aramis).Referitor la banutii pentru pachetel cred ca e mai bine sa se achite jumatate din valoarea comenzii inainte pentru ca eu nu dispun de o suma asa de mare ca sa le pot achita integral si mai apoi sa recuperez banii de la mamici.
    Va doresc o zi buna in continuare si va astept cu mare drag daca va hotarati sa faceti comanda.

Membru inregistrat la
    15.01.2010
    Postari in forum
    536
    sunt aici pentru voi

Membru inregistrat la
    15.01.2010
    Postari in forum
    536
    mamici,saptamana viitoare fac comanda

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari