Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita andrea84's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.11.2010
    Postari in forum
    187

Exclamatie donez cateva hainutze,nu sunt noi,dar totusi in stare buna...

am cateva hainutze de la fetitzele mele ,sunt poate mai purtate unele dar de casa si cresa sunt extraordinare,ma contactati pe mes pt mai multe detalii.pupici
    Picasa Web Albums - ANDREEA MARINICA

cristina elena
    Guest
    Mami Andreea eu am pus un anunt si la 'ajutor umanitar'
    E nevoie de hainute de interior, pantalonasi, ciorapei, trening, bluzite pentru copii de gradinita (3-6 ani)
    Uite iti dau aici linkul sa vezi, e o gradinita cu program saptamanal in Timisoara.
    http://www.copilul.ro/forum/cutiuta-redactiei/despre-forumul-copilul-ro/ajutor-umanitar/donatie-pentru-gradinite-32724.html

Membru inregistrat la
    22.11.2010
    Postari in forum
    187
    am lasat un mesaj pe celalalt forum,contacteaza-ma pe mess:andreea_allis@yahoo.com si sigur voi participa cu ce am(hainutze,jucarii,creionase,sa vad ce mai gasesc:))

cristina elena
    Guest
    Multumesc mult Andreea

mesaj prea scurt

Floricica Nou Venita happy.baby's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.06.2010
    Postari in forum
    94
    Buna seara.

Sunt voluntara la un centru care are grija de copii, dar si de oameni mari.... Orice aveti de donat este binevenit. Haine, jucarii, orice articole de copii/oameni mari.

Ma puteti contacta la justcrazy_20@yahoo.com

Multumesc anticipat tuturor celor care ne vor ajuta sa punem un zambet pe fata celor care au uitat sa zambeasca !

Membru inregistrat la
    22.11.2010
    Postari in forum
    187
    Anuntz inchis!*******************sa donat la o familie

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari