Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita cristinamitrea's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.06.2008
    Postari in forum
    63
    BUNA,as avea f mare nevoiei de 10 fiole de d 3,pt fetita mea care a fost diagn. cu rahitism..stiu ca nu se mai gasesc in tara si de aceea am apelat la voi poate ma ajuta cineva.platesc oricit,multumesc

Floricica Nou Venita carm3n's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.01.2009
    Postari in forum
    2
    buna,uite o adresa de mail al unei tipe din brasov corina.cabuz@gmail.com e de treaba si daca mai are te serveste sigur.
    numai bine si sanatate.

Floricica Nou Venita bubu_pharm's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.01.2009
    Postari in forum
    34
    dc mai ai nevoie--uite ca am gasit

VAND D3 INJECTABIL 300000 U.I./FIOLA,TERMEN VALABILITATE DECEMBRIE 2009. PT PROVINCIE SE TRIMTIE PRIN PRIORIPOST(AJUNGE IN 48 ORE LA DESTINATIE IN ORICE ORAS DIN ROMANIA). PT INFORMATII SUPLIMENTRE SE POATE ACCESA SI SITE-UL www.d3injectabil.ro, SAU LA NR DE TELEFON 0723- 270964

Floricica Nou Venita licuryci8's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.01.2009
    Postari in forum
    9
    Daca mai este valabila cererea ta,am 6 fiole a cate 100.000 unitati de vitamina D3 injectabil.Sunt valabile pana in 2011.Eu sunt din Iasi.Ptr mai multe detalii scrie-mi pe licuryci8@yahoo.com

Floricica Debutanta adrianarenata's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.09.2008
    Postari in forum
    999
    daca nu reusiti sa rezolvati ,eu in iunie plec din tara si va pot aduce D3.daca doriti lasati-mi un mes privat

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari