Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita copiicustil's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.04.2010
    Postari in forum
    2
    Am deschis acest topic ca sa mai vb despre modul in care ne imbracam piticii. . Daca se considera reclama,rog moderatorii sa stearga subiectul,am postat fotografii cu foarte multe modele de hainute,pt fetite si baietei. . Pt fetite in oras se gasesc ft multe modele de hainute,dar pt baietei gama este destul de limitata iar pt hainute de calitate si care sa fie si dragute platim destul de mult. . Puteti sa accesati link-ul urmator http://community. Webshots. Com/user/copiicustil poate gasiti ceva pe gustul vostru. . Sunt sute de modele de hainute de cea mai buna calitate,eu cel putin in iasi nu prea am vazut asa ceva in magazine si preturile sunt foarte mici. Daca gasiti ceva ce va este pe plac puteti sa ma contactati. . Inca o data,rogt moderatorii daca aceasta postare este considerata reclama sa o stearga,dar va zic sincer ca am facut acest site pt ca mi-au placut ft mult toate hainutele,sunt deosebite,si cu atat mai mult cu cat eu am un beietel si pt beietei nu sunt foarte multe lucrusoiare deosebite de cumparat,sau cele care sunt au niste preturi. . . Prea mari. .

Floricica Avansata kim80's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.11.2009
    Postari in forum
    1.877
    Buna, as dori ceva din album, cum procedam, sunt din IASI. Dati-mi o adresa de messenger.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari