Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita lulucatu's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.04.2010
    Postari in forum
    2

Amintiri speciale

Dragi mamici,

Doresc sa va aduc la cunostinta o noua metoda de a pastra amintiri de care va veti bucura pentru tot restul vietii.

Forma, ceea ce ne defineste, ceea ce ne deosebeste, se modifica ireversibil odata cu trecerea timpului.

Noi putem opri timpul in loc !!

Forma poate fi imortalizata pentru viitor mentinand toate detaliile pana la nivel de amprenta. Fiecare zambet, orice trasatura umana poate fi surprinsa si pastrata pentru totdeauna respectand cele mai fine detalii ale originalului.

Va invitam sa va folositi imaginatia pentru a crea ceva cu adevarat deosebit, iar cu ajutorul nostru veti deveni si sculptorul si marmura ce va fi transformata in ceva unic si original.

Idei:

Burtica unei mamici in devenire sau piciorusul bebelusului sunt niste amintiri ce cu siguranta merita sa fie pastrate.

Buzele iubitei/iubitului pot deveni un cadou foarte senzual si original ce va fi apreciat si pastrat de catre partener.

Chipul unui parinte, mana unui frate, orice parte a corpului poate fi duplicata si reprodusa in nenumarate feluri cu finisaje din cele mai diverse.

Pentru un scurt portofoliu, va invit sa vizitati site-ul Second-skin.

Va multumesc,

Valentin Mladin
    0763.779.769

Second Skin
    contact@second-skin.ro
    Imagini atasate

Floricica Debutanta mateibogdan's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.03.2009
    Postari in forum
    749
    Foarte interesant si dragut.

M-ar interesa si pe mine sa imi ramana ca amintire manuta si piciorusele beietelului meu.Cam cat ar costa o astfel de procedura?
    Multumesc.

Floricica Nou Venita j_ulli_a's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.10.2006
    Postari in forum
    152
    si pe mine m-ar interesa,cat ar costa?

Floricica Nou Venita vmladin's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.04.2010
    Postari in forum
    2
    Buna ziua,

Imi cer scuze pentru raspunsul intarziat.

Pretul pentru pentru un set manuta + piciorus este de 150 RON ce include mulajul(matrita), turnarea in ipsos pentru modelul final si finisarea prin vopsirea cu spray.
    Pentru inramare putem discuta separat modelele fiind foarte variate si la fel si preturile.

Va multumesc si astept sa ma contactati pentru comanda sau orice alte nelamuriri aveti.

Valentin Mladin
    0763.779.769

Second Skin
    contact@second-skin.ro

LE: Nu inteleg ce s-a intamplat cu contul meu de imi apare ca utilizator zhcoku....
    Modificata de zhcoku; 25.04.2010 la 23:01:02.

Floricica Nou Venita vmladin's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.04.2010
    Postari in forum
    2
    Va astept in continuare cu orice intrebari sau idei.

Imaginatia chiar este limita.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari