Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta andrei-babyfashion's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.11.2009
    Postari in forum
    898
    Dragii nostri

primavara este o poveste…chiar daca unii dintre noi o masuram in haine, in culori, in impliniri profesionale, in zile mai lungi decat noptile,primavara este aceea minune a naturii in care totul renaste…imi doresc ca in fiecare dintre noi sa renasca magia copilariei, lumea povestilor , optimismul continuu si deschiderea de a vedea o primavera asa cum este ea! Si pentru ca intotdeauna la finalul unei povesti avem parte de “bine”. “frumos” de”surprize placute”, in aceasta primavara de poveste, vreau sa va facem si noi o mica surpriza : un concurs cu premii pe alese. *premiul 1*-produse pe alese in valoare de 100 ron

*premiul 2*-produse pe alese in valoare de 70 ron

*premiul 3*-produse pe alese in valoare de 50 ron

tot ceea ce trebuie sa faceti este doar sa cumparati ceva de la noi! Nu conteaza valoarea comenzii. . Fiecare produs cumparat va aduce o sansa de castig. . Si ca sa copiez organizatorii de concursuri”mai multe produse, mai multe sanse de castig”. In acest concurs intra toti cumparatorii care au achizitionat ceva de la noi incepand cu data de 1martie 2010. Pentru fiecare produs cumparat introducem in urna un talon de concurs…castigatorul o sa fie facut public prin tragere la sorti filmata in data de 10 aprilie 2010. Multa bafta! Regulamentul in ceea ce priveste achititionarea produselor noastre este:

-trimit colete oriunde in tara prin posta sau companiile de curierat rapid

-ofer transport gratuit prin posta , daca depasiti 100 ron

-pretind si ofer seriozitate maxima

-la 3 zile dupa ce v-am anuntat ca am trimis coletul, va rog sa verificati la oficiul postal de care apartineti daca acesta a ajuns…se poste intampla ca factorii postali sa nu aduca avizele acasa, cei de la posta sa depoziteze coletele si apoi sa va perceapa taxe pentru ca nu ati ridicat coletul la timp
    -scutesc de la plata transportului orice comanda, indiferent de valoare daca plata se face pe card/cont

datele de contact de gasiti in site, la sectiunea corespunzatoare. [imbratisarea]

Floricica Novice katarina's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.08.2009
    Postari in forum
    384
    ok.

Floricica Novice katarina's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.08.2009
    Postari in forum
    384
    cand mai primesti hainute? stii ca sunt pe faza. si sotul meu e asa de incantat de ele!!! ma intreba daca nu aduci si pt. adulti.

Floricica Novice myky26ro's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.03.2007
    Postari in forum
    450
    noi asteptam abtibildurile!

Membru inregistrat la
    15.11.2009
    Postari in forum
    898
    Salutare, poate ca pe viitoar am sa aduc si haine de adulti. . Pentru asta trebuie sa gasesc o modalitate de transport economica. . Asta ma omoara acum. Sau, sa plece sotul/un angajat cu o masina mare dupa ele. . Deocamdata cu cati bani am scos eu pe luna nu-mi permit o asemenea investitie. . . Sa vedem ce ne rezerva viitorul! [imbratisarea]

Membru inregistrat la
    15.11.2009
    Postari in forum
    898
    Scumpa mea. . Si eu le astept cu sufletul la gura. . Dar, pana nu sunt ok, si nu le lipesc/dezlipesc la mine. . Nu ma pun sa le vand numai asa ca este un produs cerut si dorit de toata lumea. Nu as vrea sa aruncati cu rosii in mine

daca o sa fie ok, am sa le vand cu placere. . . Pentru cele ok , reutilizabile si usor de dezlipit am primit de la ei un scor de ma doare capul (19-20 lire acolo). . . As aceva nu aduc sa vand ca nu 0 sa-mi cumpere nimeni. Ne auzim mai tarziu ca iti sunt datoare cu ceva. . . Ieri n-am avut vreme. . .

Moderator Floricica Avansata ana_micu83's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.10.2008
    Postari in forum
    2.189

Membru inregistrat la
    15.11.2009
    Postari in forum
    898

Membru inregistrat la
    15.11.2009
    Postari in forum
    898

Membru inregistrat la
    15.11.2009
    Postari in forum
    898
    Set 7 bavetele Early days, pret 30 ron!

Membru inregistrat la
    15.11.2009
    Postari in forum
    898
    Set 3 body Early Days, 100% bumbac, pret 25 ron

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari