Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita monicaflueras's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.07.2010
    Postari in forum
    2

Sacul de dormit

Buna seara ,

Ce parere aveti de sacul de dormit ?

Multumesc !

Floricica Nou Venita drutza1799's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.02.2010
    Postari in forum
    291
    Buna1
    noi avem sac de dormit si sunt foarte multumita;gargarita mea nu vrea deloc sa stea invelita asa ca sacul face toti banii;este mereu acoperita(cu spatele invelit) si doarme foarte bine;deoarece este cu manutele afara ii dau mereu o bluzita mai subtire cu maneci lungi si pantalonasi cu sosetute pe dedesubt

Moderator Floricica Veterana dami28elena11's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    este foarte bun.dar sa-l invatatm pe bebe de micut acolo
    acum pe galdurile astea..nici gand sa doarma acolo..e foarte cald..

Floricica Nou Venita florentineea's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.07.2010
    Postari in forum
    1
    Buna dragi mamici. noi folosim sacul de dormit de cand s-a nascut mica noastra.(acum are 2 ani si 3luni) . folosim sacul in functie de anotimp: un sac de vara, un sac de iarna, un sac primavara. bineinteles ca trebuie avuta in vedere lungimea sacului. e o investitie importanta insa se merita, suntem f multumiti si linistiti in acelasi timp.

Floricica Debutanta k3loo's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.08.2009
    Postari in forum
    1.057
    Noi il folosim de la o virsta foarte frageda (cred ca din prima luna). Mai corect spus LE folosim, pentru ca avem diverse grosimi (pentru diverse anotimpuri). Avem chiar si unul "de vara", facut doar din doua straturi de pinza, fara umplutura, dar pe caldurile din sudul tarii nu-l mai folosim nici pe acesta de o luna si jumatate...

Floricica Nou Venita monicaflueras's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.07.2010
    Postari in forum
    2
    Care ar fi pretul unui sac de dormit ? Aveti idee de unde poate fi achizitionat ?

Floricica Debutanta MJ forever's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.03.2010
    Postari in forum
    1.187
    Si eu am avut sac de dormit pt fiu-meu, inca de la citeva luni. Cel de toamna-iarna-primavara il cumparasem, iar cel de vara i l-am facut eu, dintr-un cearceaf. Eu consider sacul de dormit foarte util.

Moderator Floricica Veterana dami28elena11's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    Citat Postat de monicaflueras Vezi mesajul
    Care ar fi pretul unui sac de dormit ? Aveti idee de unde poate fi achizitionat ?
    buna se gasesc si aici la bazar pe forum...sau pe internet in majoritatea magazinelor On line..
    depinde de marime pretul..si de firma..

Floricica Debutanta k3loo's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.08.2009
    Postari in forum
    1.057
    Saci de dormit mai gasiti si in hypermarché-uri (Cora, Carrefour, Auchan...) si in magazine specializate in distributia de articole pentru copii si nou nascuti (MotherCare...). E util sa le cumperi din magazin ca sa poti aprecia tu insati cit de gros este si sa cumperi ce ai nevoie in acel moment.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari