Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita atalinna's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.08.2011
    Postari in forum
    5

Caut kinetoterapeut foarte bun in Tg Mures/Reghin

Baietelul meu are 6 luni,are o usoara spasticitate la picioruse si manute si ni s-a recomandat kinetoterapie.Am mers la un cabinet privat de kinetoterapie in Tg Mures,insa graba si modul de abordare nu m-a incantat deloc.In plus ptr 15min ni s-a perceput 30ron,deoarece 15min le pierdusem cautand adresa cabinetului.Nu mi s-a parut corect,in plus daca macar cele 15min ar fi fost calitative si exercitii bine facute nu as mai fi avut nimic impotriva.Cine cunoaste un kinetoterapeut bun pte bebe in Tg Mures sau Reghin?Multumesc.

Floricica Senior angel24's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.08.2007
    Postari in forum
    4.843
    In zona indicata de tine nu cunosc kinetoterapeut....dar daca ajungi vreodata in Bucuresti ti-o recomand cu mare incredere pe dna doctor Simona Thiery,dr kinetoterapeut. Noi mergem la dansa tot pt o usoara spasticitate musculara la picioruse si suntem f multumti.O sedinta nu dureaza 15-30 min ci 1 ora si mergem 1 data pe saptamana,iar dna doctor isi da tot interesul.

Membru inregistrat la
    26.08.2011
    Postari in forum
    5
    Departe Bucurestiul ptr mine si mai ales ptr bebita meu de 6sap,dar multumesc de raspuns.Intre timp am mai fost la o sedinta.A durat din fericire 30minute si costul este de 30ron.Voi cat achitati pentru o sedinta?Sunt si eu curioasa?

Membru inregistrat la
    26.08.2011
    Postari in forum
    5
    Din greseala am scris 6luni..la prima postare!!Ei,abia are bebelucul meu 6saptamani::

Floricica Nou Venita BaBau's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.11.2011
    Postari in forum
    5

Preturi...

In Mures mai puteti merge la alt cabinet privat, Neuron, cu 50 lei/ 10 minute.... Si e mai usor de gasit! Si eu am fost si sunt in continuare in cautare de ceva mai bun... Terapeutul vostru cum e? Mai mergeti?

Floricica Nou Venita irina.nastasee's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.11.2011
    Postari in forum
    3
    Daca mai sunteti in cautare de kinetoterapeut bun in Tg. Mures v-o recomand pe Elena. Nu ii mai stiu numele de familie, dar daca va intereseaza scrieti-mi si va trimit pe privat nr ei de tel.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari