Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita amalilica's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.10.2009
    Postari in forum
    43

Bebe nu mai vrea sa manance cu lingurita

buna fetelor,
    am nevoie de un sfat .bebelusul meu de 6 luni a facut otita si am fost internata cu el in spital. s-a facut bine insa problema este ca nu mai vrea sa mai manance decat san. o fi prins frica de lingurita din cauza medicamentelor? sau este din cauza dintilor pentru ca are gingiile umflate ? asa ati patit si voi cand au iesit primii dintisori?
    multumesc mult
    Modificata de amalilica; 28.03.2012 la 13:17:14.

Floricica Avansata madasabi's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.01.2011
    Postari in forum
    1.266
    daca e din cauza dintisoriilor,sigur ca nu vrea sa pape pt ca il doare.stai linistita,ca toti au patit la fel.sa nu il fortezi,o sa isi revina.pacalastel sa pape.

mada_lyna
    Guest
    daca ii dai san,si are gingiile inflamate,e clar ca il deranjeaza locul. sanul e exceptional. il si alina. tine si de cald si de vreme rea(:)). dar nu trebuie sa renunti in a-i da papica. oricum,la 6 luni ,probabil abia ati inceput diversificarea.deci,nu are prea multa tragere de inima din a papa si altceva decat tzitzi.

Floricica Nou Venita amalilica's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.10.2009
    Postari in forum
    43
    multumesc fetelor m-am mai linistit putin. intr-adevar incepusem sa papam si papam chiar bine . aveam niste falcute care au inceput sa slabeascapoza2..jpgVladut2011..jpg

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari