Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita lili st denis's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.02.2010
    Postari in forum
    5

Bebe doarme prea mult noaptea

Am un bebe de 2 saptamani il alaptez exclusiv la san,ziua e mai activ cere san san din 2-3 ore dar...noaptea doarme dus cate 6-7 ore si nu vrea sa suga nici in ruptul capului nu pot sa-l trezesc nicicum.sunt cam ingrijorata bebe e inca prea micut sa doarma asa de mult noaptea. Careva a mai trecut prin asa ceva ?multumesc

Floricica Novice meprincipessa's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.06.2010
    Postari in forum
    344
    eu nu mi-am trezit copilul niciodata noaptea, iar acest lucru m-a ajutat. S-a invatat foarte repede cu programul si dormea toata noaptea fara intrerupere. masa era in jur de 5,30 sau 6 dimineata. Copilul a luat perfect in greutate, iar noi eram mereu odihniti si fericiti!

Floricica Avansata ssinziana's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.11.2011
    Postari in forum
    1.268
    fetita mea avea nopti cand se trezea sa suga,dar si nopti cand dormea dusa pana dimineata,a luat perfect in greutate si nu aveam probleme cu ea.Lasa-l pe bebe asa,asta e programul lui de somn,nu toti se trezesc noaptea si nici nu cred ca e sanatos sa il trezesti tu ca sa ii dai sa pape

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari