Ultimele discutii din forum
    Administrator Floricica Novice admin's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.03.2010
    Postari in forum
    508

Pe cine iubesti tu cel mai mult?

Filmuletul de mai jos, mi-a amintit de o discutie pe care am avut-o cu fiica mea cea mare acum cateva zile, in care imi spunea cu patima cat de mult il iubeste pe taica-sau. Ca sa ma consoleze, pentru ca si-a dat seama ca ma cam ranise mi-a spus: Dar, stai linistita, mami, ca va iubesc aproape la fel!

Vezi mai multe din Faze tari pe 220.ro

Floricica Nou Venita dyana.M's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.10.2011
    Postari in forum
    155
    Ca sa va raspund stiu sigur ca Marius il iubeste mai mult pe tatal sau deoarece de cand vine el acasa nu mai vrea sa stiu de mine . Iar cum ii aude glasul este tot numai un zambet . Asta e dovada mea .

Floricica Novice supermami's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.02.2007
    Postari in forum
    398
    E simpatic tareeee filmuletul:)) Cred ca intrebarea "pe cine iubesti mai mult" e cam...ciudata! Iubirea nu se poate masura...

sadia
    Guest
    Nici mie nu mi-a placut niciodata intrebarea.......nu am de gand sa o pun lu fiumiu.....

Floricica Novice meprincipessa's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.06.2010
    Postari in forum
    344
    Copii spun uneori chiar si fara sa fie intrebati...Iana mi-a spus ca ne iubeste mult pe amandoi, dar stie sigur ca fara mine nu poate trai...tu esti dragostea mea mami!
    eu imi ador parintii, dar dintotdeauna am simtit ceva aparte pentru tata

Floricica Novice Mamiii.lui.Maxiii's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.03.2013
    Postari in forum
    386
    Maxi nu știe încă să răspundă la întrebări dinastea .. dar cum ai spus tu Dyana.M așa face și Maximilian, cum aude ușa când vine taicăsu imediat zboară să-l vadă. Și numai când îl vede zâmbește și dacă-i zâmbește tati înapoi încep să râdă. Clar cu tati mănâncă cuminte, cu tati se joacă, cu tati se distrează mai bine ... eh, au ei legătura lor tată-fiu, oricum și de mine e atașat că doar cu mine stă non-stop. Dar poate că pe tatii îl vede mai rar și d-asta e mai încântat. Prezența mea în viața lui a devenit o obișnuință. E plictisit numai de mami, vrea și tata ! :)) Oricum, nu cred că poate știi cineva în ce măsură iubește anumite persoane ! Eu nu o iubesc mama, nu simt asta, mai am momente când aud că nu-i ok, că-i bolnavă sau singură mă simt vinovată uneori, dar nu prea am de ce fiindcă mi-a făcut destul de mult rău încât să nu simt nevoia de a o căuta constant. În schimb, pe tata nici măcar nu am apucat să-l cunosc fiindcă a murit când aveam 6 luni, și cu toate astea, pe el îl port în suflet permanent, și insist să cred că el e îngerul meu păzitor.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari