Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita cretulina28's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.11.2007
    Postari in forum
    130
    Salut la mamaici,

Am deschis acest topic special pentru a vorbi despre incaltamintea la copii care in primii ani de viata este extrem de importanta pentru a ajuta mersul copilului.. stim cu toate ca o incaltaminte proasta poate deforma piciorusul copilului si chiar si mersul!!

Fetita mea are 1,7 ani si in fiecare sezon cumparam noi incaltari. Problema cu care ma confrunt eu si probabil si voi este ca nu prea gasesc ce-mi place si in preturi rezonabile. Cand gasesti frumoase si calitative, preturile sunt usturatoare, cand preturile sunt rezonabile, pantofiorii sunt de proasta calitate...

Intrebarea mea este, de unde procurati incaltamintea, aveti locuri preferate? Ati incercat vreodata sa cumparati de pe magazinele virtuale hainute/incaltaminte?

Acum pe caldurile astea e chiar criminal sa te duci cu copilul la cumparaturi, mi-ar surade magazinele online dar am teama ca nu voi nimeri masura sau ca nu o sa-mi placa.. nu am incercat niciodata..

Va pup si astept sugestiile voastre:)

Floricica Cu Vechime ligiafodorean's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.11.2008
    Postari in forum
    7.046
    eu personal pentru incaltaminte nu am ales niciodata magazinele on-line, prefer sa le incerc pe piciorusul ei ca sa observ daca o incomodeaza ceva...

difera de multe ori si calapodul papuceilor, asa ca marimile se prea poate sa nu coincida, mai ales daca sunt fabricati in tari diferite...

Floricica Nou Venita tudorluca's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.06.2009
    Postari in forum
    19
    Salut!!!...noi am cumparat si online(magazine virtuale)si din malluri....sunt f multumita de produsele de (incaltaminte si imbracaminte) de pe anumite siteuri,de cate ori am comandat au fost ok-produsele(exact ca pe site).
    la incaltaminte aveau tabel si masuram pe o coala A4 (conturul talpii)apoi daka aveam nelamuriri sunam si intrebam.Oricum cumpar numai din piele incaltamintea(costa dar merita).
    Succes la shoping!!!

Membru inregistrat la
    04.11.2007
    Postari in forum
    130
    merci de parere, daca nu e un secret imi spui de pe ce site ai cumparat incaltamintea:)?
    la incaltaminte in magazinele virtuale nu prea am gasit, sunt f multe de hainute dar la pantofiori mai putin..

si noi tot numai din piele cumparam, am mai luat niste ciupicei din panza f faini pentru casa dar acum ii poarta si afara.. am crezut ca nu or sa tina, ca-s chinezesti dar vad ca imi sunt in stare buna:)...

Floricica Nou Venita tudorluca's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.06.2009
    Postari in forum
    19
    Sunt destule magazine online(nu stiu daka am voie sa dau adresele lor pe forum)sunt noua pe aici.....

nicole13
    Guest
    le poti pune,daca nu e voie vor fi sterse:))
    da-ne si noua cateva ponturi...

Membru inregistrat la
    04.11.2007
    Postari in forum
    130
    ..cred ca poti sa trimiti personal mail..
    au schimbat interfata si nu mai stiu exact unde sa intri, da un click pe userul meu si cred ca apar datele de contact

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari