Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata mamafloricica's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.01.2008
    Postari in forum
    2.206

Ce jucarii aduce Mosul?

Ce jucarii aduce Mosul pentru copiii vostri?

La noi o sa vina cu Alba-ca-zapada si cei 7 pitici pentru Patricia si cu un carusel muzical pentru bebe Cezar.

Patricia a spus ca vrea asta si ca e cuminte. Iar Cezarica nu ne spune inca preferintele, dar speram sa-i placa jucaria de la Mosul.

La voi ce are Mosul in sac?

Floricica Nou Venita anastasia1's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.12.2009
    Postari in forum
    1
    La noi Mosul va veni cu doua tancuri cu telecomanda.. cu care copilul se va juca cu taticul.. poate asa voi avea si eu cateva clipe de liniste :) mi-e drag cand i vad prinsi in diverse
    Tancurile le-am cumparat de pe un site de jucarii... dati o cautare pe google dupa "Tancuri de Lupta cu Infrarosu" sigur ii vei gasi...

Spor la joaca :)

Floricica Nou Venita deny2sweet's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.10.2009
    Postari in forum
    29
    buna!Vand marsupiu Chicco Soft and dream rosu impecabil folosit de cateva ori iddeal de la nastere,se poate folosi in 3 pozitii 120 de lei si carusel V-tech deosebit de frumos cu 3 ratuste lumina de veghe muzica,sunete din natura,posibilitatea de inregistrarea vocii mamei impecabil tot 120 de lei.pentru detalii ma puteti contacta la nr 0721508084.Valabil pentru cele din Bucuresti

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari