Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita robbybaba's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.03.2009
    Postari in forum
    4

Primii pasi ai bebelusului

Topicul este raspuns la articolul Primii pasi ai bebelusului

robert,care are 7 luni,este un fan impatimit al premergatorului,dar niciodata nu-l lasam singur in camera...multumesc pt articol,e f bun...eu imi faceam griji ca premergatorul ii poate face rau micutului meu!m-am linistit...

Floricica Nou Venita paulakiss10's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.08.2009
    Postari in forum
    22
    de cat timp l-ai pus pe robert in premergator?

Floricica Nou Venita mara mara's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.08.2009
    Postari in forum
    2
    fetita mea are 8 luni si se ridica in picioare deja; cum prinde momentul sa se sprijine de ceva cum o vad sus...nu mai are stare

Floricica Nou Venita simo_olteanu's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.06.2008
    Postari in forum
    2
    si a mea la fel....apuca si se ridica
    daca o pun in fundulet nu vrea sa stea
    nu prea ii place in premergator

Floricica Nou Venita aryadna's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.09.2009
    Postari in forum
    9
    Daria a facut in ultima saptamana doi pasi singurica. doar ca se grabeste, e incantata de acest lucru si parca ar vrea sa fuga, de aici si tendinta de a cadea. Mentionez ca are 9 luni si jumatate...merge de-abusilea camd de la 8 luni, iar de la 4 luni a stat singura in fundulet si nu a suportat pana la 9 luni sa stea pe burtica...Dar este foarte iute si plina de energie, ceea ce este foarte bine.

Floricica Nou Venita cristina82's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.05.2009
    Postari in forum
    28
    Diana are 10 luni si jumatate si de 2 saptamani merge singurica foarte bine , mergea sprijinita de mobila de la 9 luni dar nu avea curaj sa mearga singurica. Am folosit premergatorul numai de cateva ori, pentru ca nu imi placea pozitia si stilul de mers , se impingea pe varfuri asa ca am renuntat.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari