Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita madalinagaboroi's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.02.2012
    Postari in forum
    30

Exclamatie Ce stiti despre rotavirus

Buna ziua mamici!numai stiri in legatura cu acest virus numit rotavirus!cum va protejati voi copilasi?impartasiti-mi si mie va rog!ca mie una mi-e foarte frica!va multumesc!si sanatate !

Moderator Floricica Cu Vechime savuanamaria's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.07.2010
    Postari in forum
    7.818
    igiena copilului est ca mai importanta....de obicei vara este cel mai raspandit!

Floricica Avansata madasabi's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.01.2011
    Postari in forum
    1.266
    .din cate stiu este cel ca sa nu mai faca la burtika diverse boli,nu?daca da nu il face decat daca ti-a zis doctora.din cate stiu din alte postari copilasului tau i-ai dat tocanita la 11 luni.nu este nevoie sa ii faci nici un vaccin,trebuie sa te duci la doctor sa te informezi ce ai voie si ce nu sa ii dai.trebuie protejat si avut grija cu igiena.daca te confund imi cer scuze si sterg imediat postarea.daca nu ai mare grija ce ii dai mai ales ca vin sarbatorile,nu te lua dupa unu si altul,fa ce crezi tu ca e mai bine pt copilasul tau.sanatate

Floricica Nou Venita alynutza79's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.06.2012
    Postari in forum
    180
    Bolile copilariei
    Aici ai toate informatiile despre rotavirus.

Floricica Nou Venita madalinagaboroi's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.02.2012
    Postari in forum
    30
    multumesc mult!rotavirusul este acela cu diaree,varsaturi,etc....sanatate multa

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari