Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita ioanapricop's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.11.2011
    Postari in forum
    3

Aparat de aerosoli

Fetita mea de 10 luni are pneumonie si a primit un tratament cu aerosoli.Vreau sa ii fac tratamentul acasa si nu stiu ce aparat de aerosoli sa aleg , cu compresor sau cu ultrasunete? Puteti sa imi recomandati un model bun? M-ar ajuta mult un raspuns!

mada_lyna
    Guest
    noi avem unul marca Beurer. mi se pare f bun. nu stiu dif intre cele clasice si cele cu ultrasunete,dar asta si-a facut datoria ff bine de 2 ori.farmacista ne-a zis ca pretul difera in fct de firma,dar ele sunt la fel toate.sanatate!

Moderator Floricica Avansata roxie's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.10.2008
    Postari in forum
    2.054
    Noi avem Omron comp AIR, deci cu compresor banuiesc. E ok.

Moderator Floricica Senior Musette's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.07.2011
    Postari in forum
    4.642
    Noi tot de la Omron si sunt foarte multumita de el. Este cu compresor, are 2 masti, pentru copii si adulti. Arata asa marnec25_omron_co&.jpg

Floricica Novice laura_adi's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.12.2011
    Postari in forum
    341
    oricare ar fii e foarte bun.eu lam folosit cu succes de fiecare data ,si e cel clasic........chiar acum 2 zile ultima oara....si vad ca azi strumf nu mia mai tusit deloc.......

princess
    Guest
    Cel cu ultrasunete e silentios, nu stiu daca exista si alte diferente.

Floricica Nou Venita irina33's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.01.2012
    Postari in forum
    4
    Noi avem un nebulizator cu ultrasunete marca Healthy Line de un an si este ff.bun. L-am cumparat din farmacie la recomandarea farmacistei, in urma unei bronsiolite pe care a avut-o Alessia. Contine masca pentru copil si pentru adult. Este silentios , isi merita banii.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari