Like Tree3Likes

Prima aniversare a bebelusului

Ultimele discutii din forum
    Floricica Novice Maria's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.04.2011
    Postari in forum
    414
    Antonia mea a ales inelul de aur,lanticul de aur si cheile de la masina,ce sa mai pitipoanca iese :))
    teodoraioana likes this.

Floricica Senior raluca28's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.11.2009
    Postari in forum
    2.806
    Noi am facut acasa, in familie, si ca si jucarii iti recomand o masinuta antepremergator- din aceea de se pune copilul pe ea si se impinge cu picioarele.
    La doi ani a fost asa- La Multi Ani, S.! O petrecere homemade… Caiet pentru casa mea
    La 3 ani a fost asa- Despre petrecere… Caiet pentru casa mea
    Sa va distrati!
    teodoraioana likes this.
    - Daruind, facem lumea mai frumoasa!

Silviu- 19 februarie 2009

Cati- 26 aprilie 2011

Floricica Nou Venita gillianna's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.07.2012
    Postari in forum
    58
    Si al meu a ales la mot,Seringa, verigheta de aur si bani.Sper sa fie medic .ha ha
    Darius Andrei 2.12.2010

Floricica Nou Venita anastef's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.10.2012
    Postari in forum
    8
    sa fiti sanatosi si sa faceti o petrecere pe cinste.
    pentru ca am avut ceva invitati la ziua noastra, noi am sarbatorit la un restaurant. am avut in primul rand doua tortuletze: o papusica pentru fetita mea si o masinuta pentru baietel (sunt gemeni). cei de la resturant ne-au ajuat f mult, adica ne-au sugerat ce sa punem pe tavita avand experienta in "domeniu". Printre obiectele pe care le-am pus, majoritateaau fost comune, insa am pus si obiecte specifice de fata (ruj, rimel etc) si specifice de baiat (masinuta, minge etc) am pus si o farfurie cu zahar, sare si orez care semnifica prosperitate. Dupa ce au ales obiectele lui Stefan i-am taiat motul iare fetitei i-am rupt turta si i-am taiat si motul.
    a fost distractiv pentru noi si obositor pt ei, sunt convinsa ca nu au inteles mare lucru insa se vor bucura cu siguranta de pozele pe care le-am facut si de ceea ce le vom povesti.

Floricica Nou Venita SteveWorks's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.06.2013
    Postari in forum
    5
    Citat Postat de Maria Vezi mesajul
    Antonia mea a ales inelul de aur,lanticul de aur si cheile de la masina,ce sa mai pitipoanca iese :))
    Ha, ha...foarte tare. Si al meu numai la bani a tras.
    Modificata de littleprincess; 05.08.2015 la 10:18:25.

OK

Acest site foloseste cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Detalii aici

Inainte sa pleci,

Poti gasi informatii utile si in materialele urmatoare:

Urmareste-ne si primeste cele mai noi informatii pentru tine si copilul tau!

Creeaza cont! sau Urmareste-ne pe Facebook!