Like Tree8Likes
  • 2 Post By admin
  • 2 Post By qwer1
  • 2 Post By danilu
  • 2 Post By mikiss

Copilul meu vrea sa se faca...?

Ultimele discutii din forum
    Floricica Novice supermami's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.02.2007
    Postari in forum
    398

Copilul meu vrea sa se faca...?

Discutam cu Andrei despre ce profesie i-ar placea sa aiba cand va fi mare, si mi-a spus ca el vrea sa se faca....Nemuritor. I-am explicat ca nu exista asa meserie, dar mi-a replicat ca o va inventa el, cand va gasi cheia nemuririi! "E urat sa mori, mami....trebuie sa gasim o metoda sa devenim nemuritori!!!" Normal ca m-am intors cu saptele si mi-am sters lacrimile....
    Copiii vostri ce vor sa devina?

Administrator Floricica Novice admin's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.03.2010
    Postari in forum
    509
    Citat Postat de supermami Vezi mesajul
    Discutam cu Andrei despre ce profesie i-ar placea sa aiba cand va fi mare, si mi-a spus ca el vrea sa se faca....Nemuritor. I-am explicat ca nu exista asa meserie, dar mi-a replicat ca o va inventa el, cand va gasi cheia nemuririi! "E urat sa mori, mami....trebuie sa gasim o metoda sa devenim nemuritori!!!" Normal ca m-am intors cu saptele si mi-am sters lacrimile....
    Copiii vostri ce vor sa devina?
    Ce frumos! Ai un baiat foarte profund! Ale mele vor sa fie printese:)
    supermami and floloredana like this.

Floricica Novice qwer1's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.12.2009
    Postari in forum
    597
    Al meu mi-a spus clar ca nu vrea sa se faca mare niciodata, el vrea sa ramana mic, ii place prea mult asa cum e acum:))

Floricica Debutanta danilu's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.12.2009
    Postari in forum
    830
    Foarte frumos, supermami!

al meu vrea sa se faca Tarzan. si vad ca se si pregateste, are picioarele pline de vanatai, sare ca o maimutica prin toata casa. sper sa-si schimbe repede preferintele :)
    baby

Floricica Nou Venita mikiss's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.09.2008
    Postari in forum
    157
    nu stiu daca fetele mele inteleg ce inseamna "ce vrei sa devii cand te vei face mare'' dar, fiica cea mare mi-a spus ca ea vrea sa se faca asistenta. si ideea asta i-a venit de cand am stat internate toate 3 la Matei Bals ( in luna martie), si tot timpul veneau la ele asistentele si cea mare le admira pe toate,ca sunt frumoase si au costum cu desene :))

OK

Acest site foloseste cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Detalii aici

Inainte sa pleci,

Poti gasi informatii utile si in materialele urmatoare:

Urmareste-ne si primeste cele mai noi informatii pentru tine si copilul tau!

Creeaza cont! sau Urmareste-ne pe Facebook!