Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita mihaono's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.04.2012
    Postari in forum
    136

Menstruatie prelungita in alaptare

Mamici imi alaptez baietelul de 6 luni si inca de la inceput mi-a revenit menstruatia care pana acum a venit luna de luna dar nu ca inainte de a ramane insarcinata ci ba la 35 de zile,ba la 21 iar acum luna asta mi-a venit saptamana trecuta marti, am avut 4 zile normal si apoi usoare scurgeri maronii pana ieri,dar de ieri am inceput sa am iar scurgeri de sange mai abundente.Oare de ce?e normal astfel de dereglari in alaptare?am programare la dr.ginecolog maine dar pana maine sunt un pic stresata.Nu folosesc anticonceptionale si nici vreo alta metoda de protectie

Floricica Senior paulici's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.09.2009
    Postari in forum
    3.046
    Citat Postat de mihaono Vezi mesajul
    Mamici imi alaptez baietelul de 6 luni si inca de la inceput mi-a revenit menstruatia care pana acum a venit luna de luna dar nu ca inainte de a ramane insarcinata ci ba la 35 de zile,ba la 21 iar acum luna asta mi-a venit saptamana trecuta marti, am avut 4 zile normal si apoi usoare scurgeri maronii pana ieri,dar de ieri am inceput sa am iar scurgeri de sange mai abundente.Oare de ce?e normal astfel de dereglari in alaptare?am programare la dr.ginecolog maine dar pana maine sunt un pic stresata.Nu folosesc anticonceptionale si nici vreo alta metoda de protectie
    Alaptarea ar trebui sa impiedice pe o perioada mai lunga/scurta aparitia menstruatiei. O dereglare exista dar nu cred ca e cauzata de alaptare

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari