Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita vali_plus3's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.07.2006
    Postari in forum
    194
    In primul rand La multi ani tuturor!

O graviduta va fi mamica pentru prima data luna aceasta,sotul ei a fost disponibilizat pe 5 ianuarie i s-a spus ca din cauza,, crizei '

a incercat si incearca sa se angajeze undeva dar peste tot se concediaza si nu au nevoie desi este un om muncitor si la locul lui nu i s-a permis nici macar sa stea pana naste sotia lui ca sa poata depune dosar pt cic

Am o mare rugaminte la voi,graviduta are nevoie de un patut sau un carucior pt nou nascut ca sa-si poata culca bebelusul, poate stiti pe cineva care doreste sa vanda la un pret ,ca sa-mi pot permite sa cumpar ,mai mic, sau sa-i doneze,ati face un mare mare bine ei si bebelusului

hainute pentru scos din spital i-am cumparat eu si incerc sa o ajut cat pot,ei locuiesc intr-o comuna mica, iarna la tara nu este de munca mai nimic pentru sotul ei si nu-si pot permite sa cumpere.

Va multumesc

rodhos
    Guest
    te rog sa-mi dai pe mesaj privat o adresa unde ar trebui trimise lucrusoarele!!

Floricica Debutanta deeadana's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.09.2006
    Postari in forum
    973
    de unde este?

Membru inregistrat la
    23.07.2006
    Postari in forum
    194
    sunt din Constanta

Floricica Debutanta deeadana's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.09.2006
    Postari in forum
    973
    ziceai ca dintr-un sat.intreb pt ca eu ajung des pe acolo,poate fac o sacosica.

Membru inregistrat la
    23.07.2006
    Postari in forum
    194
    ei sunt din sat care apartine de Slobozia

Floricica Nou Venita kari's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.09.2008
    Postari in forum
    124
    Buna,daca mai este nevoie de carucior dati-mi adresa.

Membru inregistrat la
    23.07.2006
    Postari in forum
    194
    Buna ,luni voi trimite prin sotul meu hainutele pt bebic
    atata am reusit sa i iau
    in continuare are nevoie de carucior sau patut ca sa tina copilul in el
    numai bine va doresc

Membru inregistrat la
    23.07.2006
    Postari in forum
    194

am facut poze pentru ca o mamica,cu care am vorbit a dorit sa vada ce am luat si daca i-am luat intr-adevar copilului
    http://picasaweb.google.com/valiplus3/LucruriGraviduta#

Floricica Nou Venita kari's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.09.2008
    Postari in forum
    124
    draga mea vali cred ca am facut-o de oaie uite ce am patit am sunat-o pe tipa careia i-am dat imprumut caruciorul pt 2 luni sa-l aduca,sa-l pregatesc sa-l trimit si mi-a raspuns foarte sec ca l-a vandut ce imi mai trebuie? m-am facut de tot rasul cu tine ,oricum da-mi te rog adresa ta sa trimit niste lucrusoare sa-mi mai spal din rusine

Membru inregistrat la
    23.07.2006
    Postari in forum
    194
    Kari,nu are de ce sa-ti fie rusine,nu este vina ta si oricum nu TREBUIE sa ajuti neaparat,ajuti doar daca poti
    sa stii ca si cu un gand bun indreptat spre graviduta si bebele din burtica ajuti foarte mult conteaza mult ca iti pasa

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari