Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita ciripel's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.03.2011
    Postari in forum
    4

donatii hainute

buna mamicilor, am un baietel de cinci anisori si o ducem foarte greu cu banii, este foarte bolnavicios si majoritatea banilor de cheltuiala se duc pe medicamente aproape luna de luna. Zilele acestea am facut o curatenie generala in dulapiorul lui si am constatat ca majoritatea hainutelor i-au ramas mici. Asa ca le-am donat unor copii la fel de necajiti pentru ca stiu ce simte o mama atunci cand nu are posibilitate. Daca gasiti prin sifonier o hainuta in plus sau care a ramas micuta, v-as fi recunoscatoare. Baietelul meu are 5 ani dar arata de 6 ani.
    va multumesc frumos

Floricica Senior raluca28's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.11.2009
    Postari in forum
    2.806
    Eu v-as sugera sa intrati pe blogul de la Bazar umanitar (il gasiti si la semnatura mea), si sa vedeti daca printre hainutele de acolo este ceva ce v-ar putea fi de folos. Apoi discutam cu Cristina si decidem cum ar fi mai bine sa va ajutam, daca ne sta in putinta.

Membru inregistrat la
    31.03.2011
    Postari in forum
    4
    Citat Postat de raluca28 Vezi mesajul
    Eu v-as sugera sa intrati pe blogul de la Bazar umanitar (il gasiti si la semnatura mea), si sa vedeti daca printre hainutele de acolo este ceva ce v-ar putea fi de folos. Apoi discutam cu Cristina si decidem cum ar fi mai bine sa va ajutam, daca ne sta in putinta.
    buna Raluca, multumesc mult pentru mesaj, am intrat pe acel site dar sincer nu ma prea pricep la internets si de aceea nu am gasit ceea ce mi-ai spus sa caut. O sa mai incerc. poate ma poti indruma putin (scuze de deranj). Multumesc frumos, multa sanatate

Membru inregistrat la
    31.03.2011
    Postari in forum
    4
    am gasit ceva dar daca sunt acele hainute, sunt prea micute, bogdan are 5 ani jumate dar arata de 6 ani, e dolofanel. Va multumesc inca odata pentru intentie, multa sanatate tuturor

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari