Ultimele discutii din forum
    andreeacta
    Guest

Cititi si aceasta poveste cutremuratoare!

manuelamanu
    Guest
    Offf, ce poveste! Cand am citit-o am inceput sa plang... Doamne, cata suferinta, si cat dezinteres din partea unor medici!!!! Voi incerca sa fac tot posibilul sa ii trimit si eu cativa bani, acolo! Doamne ajuta sa stranga suma necesara si sa fie totul bine...

Floricica Novice Maria's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.04.2011
    Postari in forum
    414
    Doamne fereste...noi stim cum e ca si tati a avut leucemie si va zic eu e cel mai ingrozitor lucru sa fii bolnav de cancer,e o suferinta imensa...din fericire tatal meu s a facut bine,desi sta mereu cu teama ca boala se poate intoarce....tati a fost tratat la un spital din Cluj si a avut noroc de doctori buni...domnisoara doctor Delia Dima il suna si acum sa vada ce face,cum se simte,l a sunat de sarbatori...erau pacienti care nu aveau bani de medicamente si le dadea dansa din buzunarul ei si nu a vrut sa ia nimic de la tati doar flori,glumea mereu ca o sa isi deschida florarie de la cate flori a primit de la el....sa dea Domnul sa stranga banii necesari si sa se faca bine.

mada_lyna
    Guest
    daca stie cineva cum se procedeaza cu mailurile acelea de genul:da mai departe caci nu stiu ce noroc te va paste,sa o anunte pe mamica aceasta caci eu cred ca asta ar fi o posibilitate sa se salveze. i-am si scris pe site aceasta optiune . voi cauta si eu modalitatea de a face acest lucru posibil (cu cei de la yahoo)

sau mai sunt ONG-uri . poate stie cineva pe cineva care a fost ajutat in acest fel.
    sanatate tuturor!

Floricica Nou Venita bia.david.mony's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.11.2010
    Postari in forum
    118
    iti doresc din toata inima sa strangi bani de care ai nevoie,
    doamne ajuta!

Floricica Nou Venita icopii's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.05.2011
    Postari in forum
    7
    Dumnezeu sa te ajute sa te faci bine din suflet iti doresc ,eu am trei copii am trecut prin momente grele pentru mine si mia fost teama ca nu mai traiesc e dureros Domnul sa te ajute sa ramai dsati vezi copilul marei si fericit la casa lui citeste te rog ,,Acatistul Sfantului Mare Mucenic Nectarie ,,,te va ajuta mult sanatate si o viata linistita iti doresc ,

Floricica Avansata kim80's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.11.2009
    Postari in forum
    1.877
    Citat Postat de icopii Vezi mesajul
    Dumnezeu sa te ajute sa te faci bine din suflet iti doresc ,eu am trei copii am trecut prin momente grele pentru mine si mia fost teama ca nu mai traiesc e dureros Domnul sa te ajute sa ramai dsati vezi copilul marei si fericit la casa lui citeste te rog ,,Acatistul Sfantului Mare Mucenic Nectarie ,,,te va ajuta mult sanatate si o viata linistita iti doresc ,
    Sustin si eu cu tarie sa citesti Acatistul Sf Nectarie si daca poti sa ajungi la moastele de la Bucuresti sau la Iasi si sigur te va ajuta....face minuni, crede-ma. Citeste si Paraclisul Maicii Domnului, e atat de puternic.
    Iti doresc din suflet muuulta sanatate si sa te faci bine. Te imbratisez cu drag.

andreeacta
    Guest
    Fetelor, eu doar am preluat povestea. Mamica respectiva nu citeste aici. Puteti sa ii trimiteti mesaje pe blogul ei!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari