Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita marcobebe's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.09.2013
    Postari in forum
    13

Ajutor gemeni unul cu sindrom down

Buna la toate mamicile sunt o mama de gemeni(fata si baiat) baiatul bolnav cu sindrom down avem nevoie de niste hainute si pantofi pt ei va rog daca poate cineva sa ne ajute poate lua legatura cu mine pot dovedi cu acte ca nu mint va multumesc

Floricica Nou Venita andadeea's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.11.2012
    Postari in forum
    60
    buna, imi pare foarte rau pentru tine, cat au bebici tai?

Membru inregistrat la
    02.09.2013
    Postari in forum
    13
    buna ziua bebici au implinit 1 an pe 31 octombrie

Floricica Cu Vechime flavia69's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.08.2008
    Postari in forum
    6.193
    buna, marcobebe, lasa-mi un mesaj privat cu adresa ta ca sa va trimitem niste hainute

fa o poza cu amandoi gemenutii, sa o vedem si pe surioara lui marco cum se inteleg? cred ca se joaca impreuna, e bine ca ea este un copil normal si il va putea ajuta si pe fratiorul ei!

multa sanatate si putere iti dorim! Doamne ajuta!

Membru inregistrat la
    02.09.2013
    Postari in forum
    13
    [QUOTE=flavia69;3032057]buna, marcobebe, lasa-mi un mesaj privat cu adresa ta ca sa va trimitem niste hainute

fa o poza cu amandoi gemenutii, sa o vedem si pe surioara lui marco cum se inteleg? cred ca se joaca impreuna, e bine ca ea este un copil normal si il va putea ajuta si pe fratiorul ei!

multa sanatate si putere iti dorim! Doamne ajuta! [/QU
    BUNA ZIUA NU SE POT JUCA IMPREUNA PT CA BAIETELU NU STA IN FUNDULET NUMAI SPRIJINIT SI NU MULT TIMP IAR FETITA STA IN PICIOARE ZICE UNELE CUVINTE ARE DINTISORI SI MUSCA SI TRAGE DE PAR NU POT SA O LAS LINGA EL EA MERGE SI IN PICIOARE TINUTA DE MINUTA

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari