Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita SimonaNastase's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.03.2011
    Postari in forum
    1

Sarcina si mucegaiul

Sunt insarcinata intr-o luna si jumatate si am o problema cu mucegaiul din casa. Pe tot peretele din spatele patului s-a format mucegai ( intre peretele exterior si placa de rigips din interior- este plin tot peretele si a inceput sa iasa pe la colturi). Simt ca nu pot respira, am tot timpul senzatia ca am o greutate pe piept, mi se usuca gatul, ma ustura ochii, ma doare capul zi de zi, sunt permanent obosita si nu pot dormi noaptea, ma trezesc constant din somn. Imi poate afecta sarcina?

Floricica Debutanta nicodimionelia's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.02.2010
    Postari in forum
    614
    buna, de ce nu stergi mucegaiul cu ,clor?? eu cred ca da afecteaza ....si pe tine si pe bebe din burtica......

Floricica Novice ALESUTA's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.01.2011
    Postari in forum
    527
    Citat Postat de SimonaNastase Vezi mesajul
    Sunt insarcinata intr-o luna si jumatate si am o problema cu mucegaiul din casa. Pe tot peretele din spatele patului s-a format mucegai ( intre peretele exterior si placa de rigips din interior- este plin tot peretele si a inceput sa iasa pe la colturi). Simt ca nu pot respira, am tot timpul senzatia ca am o greutate pe piept, mi se usuca gatul, ma ustura ochii, ma doare capul zi de zi, sunt permanent obosita si nu pot dormi noaptea, ma trezesc constant din somn. Imi poate afecta sarcina?
    Eu nu inteleg de ce stati asa?peretii se pot trata si apoi zugravesti,chiar daca nu ai fi insarcinata nu poti sta cu mucegai in casa,tu singura spui ca nu te simti bine si apoi mai si intrebi daca poate afecta sarcina

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari