Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta roxana_adriana25's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.09.2011
    Postari in forum
    966

Pareri despre dr Tarek Abdoul de la Giulesti

Buna mamicilor si vitoarelor mamici. Sunt Roxana si am 14 saptamani de sarcina. As vrea sa stiu daca il cunoasteti pe acest docto TAREK ABDOUL, eu nu stiu prea multe despre el,merg la el de putina vreme si din cauza asta sunt putin nelinistita.... Daca raman la dansul urmeaza in martie 2012 sa nasc la Giulesti, maternitate unde parerile sunt impartite,mai ales dupa acel trist incident. Daca aveti vreo informatie despre dr, maternitate...astept raspuns....Sarcina usoara si sanatate

Floricica Novice simonacio's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.08.2011
    Postari in forum
    564
    eu nu pot sa-ti zic prea mult pentru ca n-am fost la el decat o data (chiar cu o zi inainte de incident). i-am cerut parerea despre rezultatul de la dublutest care iesise prost. am vrut si parerea unui alt medic. nu prea mi-a zis multe dar mi-am facut o parere buna despre el pentru ca raspunde la telefon si te programeaza repede, plus ca te cheama si la spital nu doar la cabinetul particular. dar maternitatea lasa mult de dorit. eu am nascut la filantropia si e o diferenta mare la cum arata.

Floricica Debutanta roxana_adriana25's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.09.2011
    Postari in forum
    966
    Citat Postat de simonacio Vezi mesajul
    eu nu pot sa-ti zic prea mult pentru ca n-am fost la el decat o data (chiar cu o zi inainte de incident). i-am cerut parerea despre rezultatul de la dublutest care iesise prost. am vrut si parerea unui alt medic. nu prea mi-a zis multe dar mi-am facut o parere buna despre el pentru ca raspunde la telefon si te programeaza repede, plus ca te cheama si la spital nu doar la cabinetul particular. dar maternitatea lasa mult de dorit. eu am nascut la filantropia si e o diferenta mare la cum arata.

Multumesc pentru raspuns. Dar maternitatea lasa de dorit si acum dupa renovare? Am auzit ca ar arata bine dupa accident.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari