Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita Alintat's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.01.1970
    Postari in forum
    3

Dr George Marinescu de la CMU

buna fetele eu sunt in 25 de saptamani si pana acum toate ecografiile inclusiv morfologia fetala le-am facut la dr Marinescu George .Personal sunt foarte multumita dar m-as bucura sa mai aud niste pareri.paranoia...va multumesc

Floricica Nou Venita Alintat's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.01.1970
    Postari in forum
    3
    Dr george marinescu ...scuze greseala

Floricica Nou Venita alynus's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.01.1970
    Postari in forum
    1
    BUNA ALINTAT.ACEASTA PARANOIA CU DOCTORII CRED CA E O PROBLEMA GENERALA.Eu am un bebe nou nascut care e sanatos si cel mai frumos desigur.....Am nascut la Cantacuzino dar toate ecografiile de sarcina mi le-am facut lla DOCTORUL GEORGE MARINESCU si sunt ferm convinsa ca e un profesionist si un medic foarte pregatit.In plus mi s-a parut si un om special care are rabdare si timp sa iti asculte toate intrebarile si stresurile.Pentru mine a fost foarte important ca doctorul sa aibe rabdare cu mine.....auzisem foarte multe povesti in care mergi si platesti 4 mil si esti expediat rapid fara sa ti se explice ceva...nu stiu in general dar mie personal mi s-a parut de nota 20!

Floricica Nou Venita jojy's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.01.2011
    Postari in forum
    1
    V-am urmat sfatul si am mers la ecografie la dr George Marinescu de la cmu.L-am gasit in sediul din Unirii.Un doctor foarte misto.M-am simtit in largul meu si mi-a permis sa-l terorizez cu toate nelamuririle dar in mod special vraiam sa-i multmesc pentru pozele foarte reusite facute lui bebe.ecografia cam scumpa e adevarat..... dar pentru linistea sufleteasca merita.Felicitari domnule doctor George Marinescu!!!!!!!!si multumesc mamici!!!

Floricica Nou Venita cosmina_paun's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.08.2010
    Postari in forum
    17
    Si eu tot la CMU tot cu dr marinescu.. numai lucruri bune am de spus despre dansul. Mi se pare un dr foarte bun si profesionist si te face sa te simti in largul tau. apelati cu incredere!

Floricica Nou Venita mpoi's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.07.2012
    Postari in forum
    2
    Eu am facut eco la mai multi doctori,de la doctori fara un mare renume,pana la dr. adrian pop si dr. iosup de exemplu.Printre ei a fost si dr. George Marinescu,care a ramas preferatul meu.Este un bun profesionist,are rabdare,stie sa te asculte si sa iti explice daca ai vreo nelamurire.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari