Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita cristinahajdu's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.12.2008
    Postari in forum
    39
    Buna tuturor mamicilor si burticilor.

Sunt curioasa daca exista vreo mamica ce a nascut cu d-l dr Mohammed Ahmed Ammar din Timisoara,este medic la Odobescu si are cabinet in Calea Lipovei.Eu trebuie sa nasc in aprox in 26 martie 2009 si as vrea sa fiu mai informata,nu am auzit mai nimik de el,o sa nasc cu epidurala daca totul este in ordine.De asemenea daca sunt mamici ce au nascut la Odobescu de curand poate ne impartasesc din experienta lor,cum s-au purtat medicii,asistentele.etc....ce atentii au dat.Va multumesc anticipat pt orice informatie.

Floricica Avansata denisa84's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.11.2008
    Postari in forum
    1.947
    eu trebuie sa nasc cu dl Miculita , tot la Odobescu. nu am auzit de dr acesta...poate mai sunt mamici din Timisoara care te pot ajuta. daca vrei poti sa intri la Bebelusi de primavara 2009 pt a discuta despre tot ceea ce ni se intampla in sarcina si nu numai! te asteptam! pupici!

Floricica Cu Vechime digutix's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.05.2007
    Postari in forum
    5.303
    va salut fetele si va doresc o sarcina usoara si bebei sanatosi si frumosi
    va dau link catre un topic de pe forum unde s-a vb despre timisoara-odobescu, poate gasiti ce va intereseaza
    nasterea la timisoara/odobescu

Membru inregistrat la
    04.05.2007
    Postari in forum
    5.303
    poopici la timisorence

nicole13
    Guest
    nastere usoara, tuturor gravidutelor!

Membru inregistrat la
    08.12.2008
    Postari in forum
    39
    chiar nu stie nimeni nimc despre acest doctor?:(

Membru inregistrat la
    04.05.2007
    Postari in forum
    5.303
    cristina eu una nu am auzit de el dar daca ai dubii de ce l-ai ales?sau doar vrei sa sti mai multe?
    o idee ar fi sa vb cu gravidutele din sala de asteptare de la clinica cand mergi la control lunar.
    cum se numeste clinica ?e a lui sau lucreaza in cadrul ei doar?

Membru inregistrat la
    08.12.2008
    Postari in forum
    39
    pai.......prima data am fost la dr Bacila....la policlinica dr Grigoras......dar m-a scos din sarite....am asteptat peste programare o ora jum,i-am spus ca eu cred ca sunt insarcinata....s-a uitat la eco...mi-a confirmat....si atat......am insistat eu daca nu-mi fac ceva analize,la insistentele mele mi-a dat o lista........ma rog.....m-a enervat rau....pe acest doctor mi l-a recomandat o cunostinta....numai ca nu a nascut cu el...ci merge la el la cabinet,in calea lipovei....e medicul ei de 1 an.
    La acest medic mi-a placut inca de la prima consultatie.....mi-a facut fisa....mi-a luat tensiunea de fiecare data,greutatea,mi-a dat sa iau elevit,un set complet de analize,urina si etc(in primul si al doilea trim de sarcina)....mi-a dat nr lui de mobil cu specificatia ca pot suna la orice ora daca se intampla ceva,mi-a zis cine il inlocuieste la Odobescu daca el nu e.......etc....
    Eram doar curioasa cum e in operatie,daca a nascut cineva cu el.....daca au fost probleme.....se apropie momentul nasterii si incep sa am emotii....

Membru inregistrat la
    08.12.2008
    Postari in forum
    39
    forumul asta e inchis :(

Floricica Avansata denisa84's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.11.2008
    Postari in forum
    1.947
    cristina , se pare ca nu sunt multe mamici din timisoara si nu il cunoaste nimeni pe acest dr. cred ca dc tu esti multumita de el e ok..imi pare rau ca nu te pot ajuta, ti-am mai zis ca dc vrei sa discuti cu alte viitoare mamici poti sa intri la platforma de decolare, la bebelusi de primavara 2009.

Membru inregistrat la
    04.05.2007
    Postari in forum
    5.303
    cristina eu am 2 prietene care au nascut cu bacila si au fost super multumite, acum poate l ai prins si tu in vreo pasa proasta sau mai sunt 'destepti' la care sa nu le placa fatza pacientului....am patit-o....
    daca pana acum esti multumita de felul cum se ocupa dr ammar de tine eu zic ca o sa fie bn pana la sfarsit mai ales ca ti-a dat nr de tel personal.
    lamn merge linkul ce l-am pus nu stiu de ce nu mere la tn:(

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari