Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita vbuterez's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.10.2009
    Postari in forum
    17
    Buna ziua mamici si viitoare mamici!.

Am deschis acesta discutie ca sa putem sa ne exprimam parerile despre doctorii nostri , sa facem recomandari si sa incercam sa evitam nesfarsitele plimbari din doctor in doctor in speranta ca vom gasi un unul cu experienta si suficient de interesat de problemele cu care ne confruntam si care ,de cele mai multe ori, ne duc la capatul puterilor.Eu am cautat de foarte multe ori pareri ale fetelor despre anumiti doctori care le-au rezolvat problemele, si credeti-ma ca mi-a luat foarte mult timp aceasta cautare.

Astfel , daca sunteti deacord si aveti bunavointa sa ne impartasiti si noua din experientele pe care le-ati avut cu nenumaratii doctori la care ati apelat ca sa putem sa gasim si noi o cale mai simpla de a ajunge la ACEL DOCTOR in care ne putem pune intr-adevar toata speranta si increderea.

Va mutumesc pentru intelegere si pentru rabdarea de a citi aceste randuri, si ca un prim pas am sa recomand un foarte bun medic ginecolog din orasul meu, Calarasi.

Din punctul meu de vedere si nu numai, Dr.Taut Alain Florin este cel mai bun medic din Calarasi, singurul care isi respecta pacientele si face tot posibilul ca acestea sa primeasca cat mai multe detalii despre starea lor de sanatate si sa inteleaga functionalitatea organismului lor, cat si modalitatea de rezolvare a problemelor existente. Este de admirat faptul ca datorita nenumaratelor piedici care cu siguranta ii sunt puse in a-si exercita meseria (fiind martora a catorva dintre acestea , atat eu cat si prietene ale mele si paciente ale dnlui.doctor), nu a renuntat la noi (asa cum de altfel alti doctori buni au facut-o,plecand in capiatala),a ramas alaturi de noi dand dovada de profesionalism si dorinta reala de a-si ajuta pacientele.

Pentru contact: Dr. Taut Alain Florin Program de lucru:Luni-Vineri:8,00-15,00 CALARASI
    STR EROILOR NR.1-3,TEL.0242/314471 / 0745.919.971

Va astept dragi mamici si viitoare mamici sa ne indrumati catre acel doctor ca va ajutat la indeplinirea visului, acela de a aduce pe lume o mica minune, cat si acela care v-a ajutat la rezolvarea diverselor probleme de sanatate!

Floricica Nou Venita elenareaza's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.01.2007
    Postari in forum
    3
    buna fetelor
    si eu am avut ca medic tot pe dr taut..este un adevarat doctor
    si stie sa se fac ameru inteles

Floricica Novice ioana_dinu2000's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.01.2010
    Postari in forum
    433
    Eu am avut o dr f buna, care se ocupa de tine, iti spunea ce analize sa faci, se sfatuia cu tine, te intreba cum te simti si era intr-un cuvant om! Sincera sa fiu, am o cusatura de nota 14, nu 10, iar in plus s-a interesat si dupa nastere, in maternitate de starea bebelusului si il vizita si pe el. Dc aveti nevoie de o dr buna din ploiesti pe ea o recomand!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari