Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita tedi's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.11.2009
    Postari in forum
    20
    Buna sunt o viitoare mamica in varsta de 24 de saptamani si pana acum a fost la domnu doctor radulescu care este un doctor foarte bun dar din pacate este numai particular si asi dori sa imi dati si mie un doctor bun de la spitalu nr 2 multumesc

Floricica Nou Venita alexianicolle's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.03.2010
    Postari in forum
    2
    buna!vrei neaparat la spitalul 2?

Floricica Nou Venita simigeo's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.06.2012
    Postari in forum
    92
    buna ziua! si pe mine m-ar interesa cativa doctori ginecologi buni din craiova.

Floricica Avansata al3ssia's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.11.2012
    Postari in forum
    1.387
    buna simigeo...eu sunt gravida in 20 de sapt,pana acum am fost la dr Mazilu Virgilia dar tot asa lucreaza numai la cabinet particular...si am decis sa ma duc la Doamna doctor Tudorache Stefania,am auzit ca este o doctorita minunata si de incredere...mi`a fost recomandat de foarte multa lume,chiar si de verisoara mea care si ea este gravida si de foarte multe prietene...Nu stiu ce sa-ti zic mai mult...Miercuri am si eu programare la dansa...daca vrei te pot anunta cum s-a comportat cu mine..

Moderator Floricica Cu Vechime savuanamaria's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.07.2010
    Postari in forum
    7.818
    fetele puteti intra la noi in casuta, la mamici oltence cu pitici....suntem mult din craiova si din imprejurimi!

Floricica Nou Venita ralukkks's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.01.2013
    Postari in forum
    157
    buna fetelor
    eu am 20 saptamani si as vrea sa nasc cu doamna tabacu maria, stie cineva daca vine la nastere ,dupa daca te viziteaza daca se intereseaza de tine...va multumesc si va doresc o sarcina usoara

Floricica Nou Venita ralukkks's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.01.2013
    Postari in forum
    157
    doamna tudorache am auzit ca nu prea vine la nastere deoarece e foarte ocupata, ma refer la faptul ca daca o suni seara sau noaptea te trimite la medicul de garda, in rest e foarte buna

Membru inregistrat la
    28.11.2012
    Postari in forum
    1.387
    Citat Postat de ralukkks Vezi mesajul
    doamna tudorache am auzit ca nu prea vine la nastere deoarece e foarte ocupata, ma refer la faptul ca daca o suni seara sau noaptea te trimite la medicul de garda, in rest e foarte buna
    da ralukkks stiu si am fost dezamagita de doamna Tudorache...mi`au amanat programare cu fix 3 ore inainte sa merg la control,si dupa cand m-am suparat si le-am zis verde in fata ca e lipsa de interes mi-au zis ca daca e sa vin in ziua aia ca vb ea cu doamna doctor!si am prefer sa merg in alta parte...asa ca am fost la Cristian vaduva,un doctor de nota 2000 plus ca mi-a fost recomandat de seful de la sectia de ginecologie de la Nr.1ca eu acolo vreau sa nasc...pot spune ca e un om super de treaba si vb cu tine,si asistenta lui este la fel sunt niste persoane de nota 2000...doamne tabacu maria parca e de la nr.2 nu??

Floricica Nou Venita mrya's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.01.2012
    Postari in forum
    10
    sal fetele , si eu sunt o fericita mamica din craiova. sunt la doamna doctor anghel loredana la nr 1 . este un medic extraordinar

Membru inregistrat la
    28.11.2012
    Postari in forum
    1.387
    eu am nascut cu cristian vaduva...a fost ff atent pe parcursul sarcinii,in timpul nasterii si dupa nastere...din punctul meu de vedere este un medic fff bun,intelegator,raspunde la orice ora il suni!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari