Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita AnnaCM's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.03.2014
    Postari in forum
    2

Nefericire As dori si eu un sfat va rog mult....

Buna seara.Eu si sotul meu ne dorim foarte mult un copil.Acum o luna am renuntat la anticonceptionale si ne-am gandit sa incercam.Am mers pe acea teorie ca ovulatia apare in a 14 -a zi de la prima zi de menstruatie.Acum trebuia sa imi vina menstruatia ,dar mi-a intarziat menstruatia ,ma simt rau , ma dor foarte rau sanii si m-am gandit ca ar fi vorba despre o sarcina.Am facut 2 teste de sarcina ,dar au iesit negative .Va rog mult ajutati-ma cu sfat , daca puteti....Va multumesc frumos.

sadia
    Guest
    Cat a intarziat ?Cate zile?Un test de sange poti face ?

Floricica Nou Venita AnnaCM's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.03.2014
    Postari in forum
    2
    Mi-a intarziat 4 zile..trebuia sa imi vina pe 16 luna asta si ieri am facut un test si azi inca unul si totusi au iesit negative.M-am gandit sa faca beta hcg ala ....am auzit ca este sigur.

Moderator Floricica Avansata roxie's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.10.2008
    Postari in forum
    2.054
    Poate fi o dereglare din cauza faptului ca abia ai renuntat la anticonceptionale, iar corpulului ii trebuie putin timp sa isi revina la functiile lui normale.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari