Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita Blomma's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.04.2013
    Postari in forum
    2

Zambitor Burtici si mamici din Suedia

Buna tuturor!!

Eu sunt o viitoare mamica ce locuieste in Stockholm, Suedia si mi-ar face o deosebita placere sa vorbesc cu viitoare mamici sau mamici de aici Maine intru in saptamana a 8-a dupa calculele mele iar prima vizita la barnmorska o am in prima zi de Paste. Sunt foarte stresata si am o groaza de intrebari, mai ales ca sistemul lor de aici este diferit de cel de la noi iar procentul de missfall (pierdere de sarcina) este atat de ridicat in Suedia.

Sper sa nu fiu singura pe aici, astept cu nerabdare alte burtici! Sarcina usoara va doresc!

Floricica Nou Venita Mamy3's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.04.2013
    Postari in forum
    133
    Bine ai venit printre noi!
    Nu cred ca trebuie sa te ingrijorezi, o sa vezi ca totul o sa fie foarte bine!

sarcina usoara si la termen!

Citat Postat de Blomma Vezi mesajul
    Buna tuturor!!

Eu sunt o viitoare mamica ce locuieste in Stockholm, Suedia si mi-ar face o deosebita placere sa vorbesc cu viitoare mamici sau mamici de aici Maine intru in saptamana a 8-a dupa calculele mele iar prima vizita la barnmorska o am in prima zi de Paste. Sunt foarte stresata si am o groaza de intrebari, mai ales ca sistemul lor de aici este diferit de cel de la noi iar procentul de missfall (pierdere de sarcina) este atat de ridicat in Suedia.

Sper sa nu fiu singura pe aici, astept cu nerabdare alte burtici! Sarcina usoara va doresc!

Floricica Nou Venita Blomma's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.04.2013
    Postari in forum
    2
    Multumesc pentru raspuns Mamy3! Da stiu... sper ca totul o sa fie bine insa stii cum e, ne e frica de ceea ce nu cunoastem :(
    Sper totusi ca voi gasi fete care au nascut sau sunt gravidute aici in Suedia!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari