Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita rsnejok's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.01.2013
    Postari in forum
    53

Burtici de primavara 2016

Bună burtici de primăvară 2016. Va aștept cu mult drag în acest grup sa ne povestim cum decurg sarcinile și cum se dezvolta bebelușii.

Astăzi și eu am primit rezultatul analizei bhcg și rezulta ca sînt însărcinată în 3 săptămâni! ! ! ! Fericirea noastră nu are limita!!!

Vă pup pa pa

Floricica Avansata karla010's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.08.2012
    Postari in forum
    1.523
    Eu sunt o burtica de vara 2015 dar tin sa-ti urez "bine ai revenit"in clubul burticilor!!!iti doresc sarcina ușoară si la termen !!!

Floricica Senior fly82's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.02.2012
    Postari in forum
    2.759
    Citat Postat de rsnejok Vezi mesajul
    Bună burtici de primăvară 2016. Va aștept cu mult drag în acest grup sa ne povestim cum decurg sarcinile și cum se dezvolta bebelușii.

Astăzi și eu am primit rezultatul analizei bhcg și rezulta ca sînt însărcinată în 3 săptămâni! ! ! ! Fericirea noastră nu are limita!!!

Vă pup pa pa

sarcina usoara si la termen ! si un bebe sanatos !
    asteptam sa va citim cu drag :)

Floricica Nou Venita DC2012's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.05.2013
    Postari in forum
    106
    Buna fetele! Ma alatur si eu burticilor de 2016. Am abia 3 sapt si speram sa fie bine. Va puo!

Floricica Nou Venita DC2012's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.05.2013
    Postari in forum
    106
    Buna fetelor, nu va alaturati nici una aici? Ce simptome aveti acum la inceput? Mie imi este somn mereu, ma doare burtica din cand in cand un pic mai jos de buric, si imi simt sanii foarte grei.

Floricica Nou Venita allexaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.11.2013
    Postari in forum
    105
    Buna fetelor!
    Am o fetita de 11 luni si acum am 4 saptamani de sarcina.
    Va doresc sarcina usoara!

Floricica Senior joita iulia andreea's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.09.2009
    Postari in forum
    3.158
    Buna fetelor,Ma alatur si eu voua ....am o fetita de 5ani si 7luni iar acum am 14 saptamani de sarcina.
    Sper sa ne strangem cat mai multe burtici.
    Va doresc sarcina usoara.

Floricica Avansata munteanu_daniela2009's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.07.2009
    Postari in forum
    1.809
    buna ziua si bun gasit eu sunt o mamica de o fetita de 6 ani si mai noi am aflat ca sunt gravida iar

Floricica Nou Venita gabriella29's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.09.2015
    Postari in forum
    1
    Buna mamici,

Sunt si eu gravida in 8 saptamani,dupa 1 an jumate de asteptari sa raman cu burtica.
    Trec foarte greu zilele si saptamanile,fiindca am aflat destul de devreme de sarcina.
    Imi este teama pn trec cele 13 saptamani,dar nu am ce face,trebuie sa astept,si daca totul merge bine,o sa avem bebe in aprilie.

Floricica Avansata luss's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.10.2012
    Postari in forum
    1.704
    Citat Postat de DC2012 Vezi mesajul
    Buna fetele! Ma alatur si eu burticilor de 2016. Am abia 3 sapt si speram sa fie bine. Va puo!
    Heeei!!! DC2012! Ma bucur sa citesc aceste randuri! Felicitari si sarcina usoara!

Floricica Nou Venita IsabelaBelabela's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.06.2015
    Postari in forum
    15
    Buna tuturor viitoarelor mamici,sunt si eu o graviduta in 12 saptamani si 3 zile aprox,sper sa ne adunam cat mai multe si sa impartasim simptomele si fricile noastre.Va pup :*

Cuvinte cheie pentru acest topic

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari