Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita dimizovotilia's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.02.2010
    Postari in forum
    3
    Buna, mamici, sunt otilia, am un baietel si al doilea este pe drum. La varsta de 2 ani i-am luat celui mic un bison. Acum, cu venirea celui de-al doilea copil, am retineri in a pastra catelul, desi bogdan s-a atasat de el. Ce parere aveti, cum ar fi mai bine?

Floricica Debutanta violetta26's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.08.2009
    Postari in forum
    968
    Otilia eu am un white terier dar nici nu ma gandesc sa renunt la el,chiar daca va veni in curand bebe.Daca animalutul e vaccinat si deparazitat nu vad cu ce ii poate dauna copilului,parerea mea e ca multi exagereaza cu privire la asta.Eu imi doresc ca baietelul meu sa se imprieteneasca cu cateleul si apoi cred ca animalele te fac mai bun si mai fericit.Cu pisicile nu as fi de acord pt.ca stiu ca parul lor e periculos si se poate inghiti.

Floricica Novice simonag's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.11.2007
    Postari in forum
    458
    Si eu am avut o pisica dar din pacate a trebuit sa renunt la ea din cauza parului si riscului de a contacta virusul de toxoplasmoza, dar in momentul in care va mai creste bebitza mea am de gand sa iau un animalut. Asa cum zice si violeta animalele te fac mai fericit si mai bun.

Floricica Nou Venita ioana.florescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.02.2010
    Postari in forum
    8
    Da, si eu ma gandesc ca parul poate deveni un alergen care va afecta sanatatea micutului care va veni. . . Dar bogdan e atat de atasat de el. Cred ca in final ati putea sa-l duceti la bunici o vreme. . :)

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari