Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita claudiutza's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.08.2009
    Postari in forum
    12

Intreruperea relatiilor sexuale in timpul sarcinii

Topicul este raspuns la articolul Relatiile sexuale in timpul sarcinii

buna eu am facut sex cu parteneru meu in timpu sarcini nu stiu cat este de bn dar nu am avut treaba pana acum .numai din semestru 3 de sarcina lam intrerupt pt ca am considerat ca bebele e prea jos si ai va face rau acuma no nu stiu sper ca nu va exista nicio problema am deja 37 de saptamani si ma simnt bn

Floricica Debutanta gabriela-ionela's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.01.2008
    Postari in forum
    878
    Din cate stiu eu nu are nici o treaba sexul cu sarcina...daca stai bine, din p.d.v. fizic, poti sa faci sex pana la sfarsitul sarcinii...La mine nu a fost nici o problema si am avut relatii sexuale si cu aproximativ o saptamana inainte sa nasc.

Floricica Veterana patratel's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.05.2009
    Postari in forum
    12.516
    eu stiu o prietena care a facut seara sex cu barbatuso... si noaptea i-au inceput durerile... asa ca vorba gabrielei... daca te simti bine (si bineinteles nu salbatic ca nici nu prea ai cum :D) este ok...

Floricica Nou Venita dragneapaula's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.08.2009
    Postari in forum
    89
    eu am facut sex din luna a4pana in ultima zi si nu ma afectat k nimicdardepinde de la caz la caz

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari