Ultimele discutii din forum
    Floricica Senior pierrine's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.02.2008
    Postari in forum
    3.112

Mamici Medlife - cap. 20

Salutare, popor roman!

Floricica Nou Venita alicia2008's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.07.2008
    Postari in forum
    211
    Buna!
    Sper sa mai intre si alte fete. Mi-e tare dor sa mai vorbesc cu voi dar am asa de putin timp liber. Andreea "ma omoara" :)

Membru inregistrat la
    31.07.2008
    Postari in forum
    211
    Ecris, esti o persoana deosebita, sa nu ne parasesti. Eu nu imi amintesc sa fi vorbit pe cineva de rau, imi amintesc doar ca ai incercat sa ajuti pe toata lumea cu programari sau recomandari.
    Cum a fost la botez?

Floricica Senior cristela's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.06.2009
    Postari in forum
    3.868
    Subscriu...chiar daca am intrat relativ tarziu pe acest forum si "interesat", v-am citit cu placere...si sper sa mai am ocazia si in continuare sa aflu ce mai faceti voi si bebeii vostri...in asteptarea unui bebelus al meu. Si sunt convinsa ca va fi la fel si pentru alte fete!

Ecris, sper ca stefanut a reusit sa treaca cu bine peste emotiile botezului, ca si tine...si ca nu a facut pipi pe nasa!

O zi cat mai placuta si o saptamana frumoasa, racoroasa si linistita!

Membru inregistrat la
    31.07.2008
    Postari in forum
    211
    Pierrine, tu i-ai luat scaun de masina lui Bubu?

Floricica Senior cristela's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.06.2009
    Postari in forum
    3.868
    Buna, pierrine, scuza-mi indrazneala, sper ca intrebarea mea nu e deplasata...dar ce nazdravanii la masa a mai facut Bubu? Povestesti intr-un mod foarte haios "experimentele" lui cu mancarea!

Membru inregistrat la
    18.02.2008
    Postari in forum
    3.112
    Cristela, ma bucur ca ai revenit la acest forum. M-a mirat(si nu prea!) disparitia ta subita si am avut curiozitatea sa te caut pe un alt forum. Asa-i ca ai postat in alta parte? Sper sa ramai de data asta!
    Si de ce iti ceri scuze? Asa cum am mai spus, discutiile de pe un forum de copii e firesc sa fie NUMAI de genul asta, sa ne povestim care ce a mai facut.
    O sa raspund mai tarziu la intrebarea ta, cu detalii:))

Membru inregistrat la
    18.02.2008
    Postari in forum
    3.112
    Da, i-am luat. Ne pregatim sa plecam la mare si era absolut necesar un scaun adevarat. Pana acum foloseam partea sport a caruciorului, pe post de scaun in masina.

Membru inregistrat la
    18.02.2008
    Postari in forum
    3.112
    Alicia, voi ce mai faceti? Nu ai mai povestit de atata timp!....

Floricica Debutanta micsandra's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.01.2009
    Postari in forum
    728
    Salutare tuturor,

Imi pare tare rau ca s-a ajuns asa departe...

Floricica Debutanta micsandra's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.01.2009
    Postari in forum
    728
    Ecris, Rox si eu vreau sa ne povestiti cum a fost la botez si sa ne puneti poze sa ii vedem pe Stefanut si pe Andreea....

Chiar nu se poate sa revenim la discutiile noastre despre copii? Sa ne ajutam cu sfaturi si experientele fiecareia si sa ne bucuram impreuna de realizarile copiilor nostri fara sa avem nimic de impartit??

Eu una am mare nevoie de sfaturile voastre, uite incepem si noi diversificarea.....

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari